2TONoffical
2TONoffical
2TONoffical

Official RSclub Channel of 2 Ton (Arton Avdyli)

2TON - FTYRA JOTE (prod. by Nego)
2:48
2TON - KAMPION
2:35

2TON - KAMPION

Пре месец

2TON - M’KUJTOHESH
2:51

2TON - M’KUJTOHESH

Пре 2 месеца

NEGO - KARMA (prod. by 2Ton)
2:54

NEGO - KARMA (prod. by 2Ton)

Пре 3 месеца

2TON - GOTA
2:49

2TON - GOTA

Пре 4 месеца

2TON - 1 Familje (Official Video HD)
2:43
2TON - VEC ME TY (Official Video HD)
2:30
2TON - SYN I ZI (Prod. By Rzon)
2:57

2TON - SYN I ZI (Prod. By Rzon)

Пре 8 месеци

2TON - Kujt i thu (Official Video 4K)
2:23
2TON - BONI T'FALA (Official Video HD)
2:41
2TON - AMORE (Official Video 4K)
2:34
2TON - Nane (Official Audio)
2:33

2TON - Nane (Official Audio)

Пре годину

2TON - CA VA (Official Video 4K)
2:40
2TON - LOVE (Official Video 4K)
2:46
2TON - TMV (Official Video 4K)
2:33
2TON - FAJ (Official Video 4K)
2:40

2TON - FAJ (Official Video 4K)

Пре 2 године

Ghulo - O Nan (Official Video HD)
2:47
2TON - RRETHI JEM (Official Video 4K)
2:34
Jaro - Lambo
2:37

Jaro - Lambo

Пре 2 године

2Ton - Melisa (Official Video 4K)
2:54
Коментара
 1. Moe Kaan

  Moe KaanПре 18 сати

  🇵🇰♥️🇦🇱☝🏽

 2. Shkurt Murati

  Shkurt MuratiПре 21 сат

  Të gjitha këngët i ke të Përkryera.

 3. Xheni Xheni

  Xheni XheniПре 22 сата

  O zot si eshte ajo vajza qe kercen 😍😍😍😍😋😋

 4. Ms. I

  Ms. IПре 23 сата

  Konga e mir veq clipi palidhje. Sdin njeri a po kqyr videoclip a por**

 5. Hagji Hoti

  Hagji HotiПре дан

  🤯hit

 6. bamush bushati

  bamush bushatiПре дан

  E ka djeggggg

 7. Zejnep Fejzullai

  Zejnep FejzullaiПре дан

  Un

 8. Vini Official

  Vini OfficialПре дан

  Shkrimtar je 2ton rrespekt

 9. Vini Official

  Vini OfficialПре дан

  3000

 10. Klea Veshi

  Klea VeshiПре дан

  kush e digjon ne 2021

 11. MATEO TV

  MATEO TVПре дан

  Bravo👍👍👍👍👍

 12. Oksana Haydey

  Oksana HaydeyПре дан

  👍❤❤🇺🇦

 13. Vladimit Eshja

  Vladimit EshjaПре дан

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 14. Gashi Noar

  Gashi NoarПре дан

  Smyr

 15. Eris Ilazi

  Eris IlaziПре дан

  Mir mir 😊

 16. feim morina

  feim morinaПре дан

  dfdcasqwerfffhdgff0

 17. feim morina

  feim morinaПре дан

  cbabwbjdznsnsaqsnfnncnfnfngngngnngnhnnhmmgmgmmgmgmglwqkgmsmamma😊

 18. Juljan Tufa

  Juljan TufaПре дан

  Si gjithmon hit

 19. Klaudia Bregu

  Klaudia BreguПре дан

  Pse je kaq i veçant o njeri, per mua ti je artist 100% i pastër kuptimplotë, hallall cdo gje

 20. Balaj Florena

  Balaj FlorenaПре дан

  🔥🔥💣💣2021😍💘

 21. Elinda Kelmendi

  Elinda KelmendiПре дан

  kenga ime prill 2021

 22. Izabela Kolli

  Izabela KolliПре дан

  😍😍😍😍😍

 23. Deon Deoni123

  Deon Deoni123Пре дан

  YES

 24. Bleana Bejaj

  Bleana BejajПре дан

  😍😍😍😍

 25. Aggresoor Team

  Aggresoor TeamПре дан

  ☺❤💋jxcvkv

 26. Aggresoor Team

  Aggresoor TeamПре дан

  kkqkg☺🏠

 27. SHANMUGHA DASAN Kannoly

  SHANMUGHA DASAN KannolyПре дан

  Raja Yoga është një sistem i lashtë i meditimit dhe mirëkuptimit shpirtëror. Kjo na mundëson të kthehemi në një gjendje të paqes së brendshme, fuqisë personale dhe vetëvlerësimit përmes rindezjes së cilësive dhe virtyteve origjinale të shpirtit. Ai siguron shumë përgjigje për pyetjet e lashta në lidhje me identitetin dhe qëllimin tonë dhe hap një rrugë për paqen e vërtetë të mendjes dhe një gjendje natyrore të lumturisë. Raja Yoga ju jep një kuptim të qartë shpirtëror të vetvetes, ju ndihmon të ri-zbuloni dhe përdorni cilësitë pozitive tashmë të fshehura brenda jush. Ju ndihmon të krijoni qëndrime të reja dhe të zhvilloni përgjigje të reja. Si çdo aftësi, kjo kërkon praktikë. Duke bërë një meditim të vogël çdo ditë, ai shpejt bëhet një zakon i natyrshëm dhe i lehtë, i cili ju shpërblen bujarisht për përpjekjen që përfshin. Luaj Video Meditimi Raja Yoga është një teknikë me sy të hapur që mund të përdoret nga kushdo, kudo. Nëse doni të mësoni se si të relaksoheni, duhet të jeni më të përqendruar dhe krijues ose po kërkoni ndriçim personal, Meditimi Raja Yoga mund të plotësojë secilën prej atyre nevojave. Ju lutemi vizitoni qendrën tuaj më të afërt të Brahmakumaris ose www.brahmakumaris.com

 28. Klodi Mecollari

  Klodi MecollariПре дан

  Ps 2

 29. Aurel Preca

  Aurel PrecaПре дан

  Bravo ....

 30. ami l

  ami lПре дан

  Akoma e ndegjoj 👍🔥🔥🔥🔥

 31. ami l

  ami lПре дан

  2021 👑💎👑

 32. ami l

  ami lПре дан

  2021 akoma e ndegjoj kengen kur sem behen bajat jan 💎💎

 33. ami l

  ami lПре дан

  Ferizajlit jeni 👑🔥👑

 34. ami l

  ami lПре дан

  Dy 🔥 👑🔥👑🔥

 35. ami l

  ami lПре дан

  2021🔥🔥🔥

 36. ami l

  ami lПре дан

  🔥🌹🔥

 37. KS DRIL4

  KS DRIL4Пре дан

  Loveeeee

 38. Lossy Abazi

  Lossy AbaziПре дан

  😍

 39. Djdjdjsj dhvsvshs

  Djdjdjsj dhvsvshsПре дан

  Valla shum I Mir je bre respekt 💋☺️❤️❤️❤️❤️❤️❤️✅✅✅✅✅

 40. Aurel Preca

  Aurel PrecaПре 2 дана

  Kenge shume e bukur me pelqen shume 😜😘

 41. ema elena

  ema elenaПре 2 дана

  THE BIG SINGER🤍📍

 42. Arbora Berisha

  Arbora BerishaПре 2 дана

  ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

 43. Bruna Zaim

  Bruna ZaimПре 2 дана

  0o8qq0qqq988q84qe 44qr⁴tqr994994oo4oo4 ⁰000

 44. hip hop Rap

  hip hop RapПре 2 дана

  Kerkoni ne youtube 👉👉Frenzy - Fillimi pa mbarim👉👉 (Diss Don Xhoni ,Marin )...

 45. Gamer spieler

  Gamer spielerПре 2 дана

  kalle pre krejt:)

 46. Arbora Berisha

  Arbora BerishaПре 2 дана

  Nana e jona jan te shtrenjeeeee♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

 47. lalala lululu

  lalala lululuПре 2 дана

  2021 <3

 48. DATSE OFFICIEL

  DATSE OFFICIELПре 2 дана

  🦅🦅🦅🦅🦅🦅

 49. Serdi Doku

  Serdi DokuПре 2 дана

  Se ftyra jote jote jote em tranoj e deri nfund tksaj bote bote bote me ty shkoj une nuk tdu veq sonte zemra tdon te une e pranoj ti je shum ndryshe she syri jem veq ty tsheh veq ty tsheh syt e mir zemren e but per ty naten po rri qut qut veq ti zemren ma ke zbut zbut si syt ka me trujt ki mu kon me mu e disha disha ment veq te ti un i kisha kisha ku ishe ti une isha isha per ty me tjera nuk rrisha rrisha tkom lazdru ty ty tkom lazdru ti po bon bon bon qka nuk du 2x se ftyra jote jote jote em tranoj e deri nfund tksaj bote bote bote me ty shkoj une nuk tdu veq sonte zemra tdon te une e pranoj ti je shum ndryshe she syri jem veq ty tsheh veq ty tsheh kur jom gabim thuma me ndrru per ty duhna sdu me tpa me quna tani me pas pun na sdihet qysh vjen puna mos me gabu runa diqka kur ti e bon mi mshel syt nuk muna ti mke bo per veti zor si un me gjet ti njo si une baby njo si ti lady du me kan i vetmi krejt qa ki ti jepmi krejt qa kom ti jepi ti jepi ti je ndryshe she syri jem veq ty tsheh tsheh merri merri krejt ti qe qe asnjo te une mos e le se ftyra jote jote jote em tranoj e deri nfund tksaj bote bote bote me ty shkoj une nuk tdu veq sonte zemra tdon te une e pranoj ti je shum ndryshe she syri jem veq ty tsheh veq ty tsheh

 50. Bleona Xhilaj

  Bleona XhilajПре 2 дана

  Super kengetar je 2 ton 👏👏👏🥰🥰

 51. Danjel Dragjoshi

  Danjel DragjoshiПре 2 дана

  😏❤

 52. claire t.

  claire t.Пре 2 дана

  0

 53. Arjeta R.

  Arjeta R.Пре 2 дана

  😍

 54. teodor Bida

  teodor BidaПре 2 дана

  My song

 55. teodor Bida

  teodor BidaПре 2 дана

  rsclub.info/life/video/q6C6gcavf6yo2bU.html

 56. COBRA DIKE

  COBRA DIKEПре 2 дана

  Blej x5😅😅😅😅

 57. feim morina

  feim morinaПре 2 дана

  v x.amxnnekgnfjkdkfkgmgmmzmammffmfmgkgmdmqmfbgnfnf f f d d.mgmf f 😴😫😌😌🤒😷😒😌😓😓😓👳👩👵👵👆🖕🖒

 58. feim morina

  feim morinaПре 2 дана

  fnqndnejidnfmdmdndnnfmmmmmnmmnnnmn😐🖖

 59. feim morina

  feim morinaПре 2 дана

  chfbahqfnenwmqmmmm8

 60. Rajmonda Paçarizi

  Rajmonda PaçariziПре 2 дана

  Powcz sa ex

 61. Feride Krasniqi

  Feride KrasniqiПре 2 дана

  ❤❤

 62. Suzana Neziri

  Suzana NeziriПре 2 дана

  0 y qqll

 63. PAULIN MEDHA

  PAULIN MEDHAПре 2 дана

  Cdo kenge e jotia eshte perfekt bravo 😎

 64. Joanna

  JoannaПре 2 дана

  Ti je shum ndryshe she she Syri jem veq ty t sheh Veq ty tsheh♥😇

 65. Blue Monster

  Blue MonsterПре 2 дана

  Bukur Kjo Keng!!!🇦🇱❤️🦅💎💯

 66. Dini Biraj

  Dini BirajПре 2 дана

  P

 67. Irene Orologgio

  Irene OrologgioПре 2 дана

  Anti stres je

 68. Reyhan Kuris

  Reyhan KurisПре 2 дана

  Sa mir musica 🥰🥰🥰

 69. rogers kurti

  rogers kurtiПре 2 дана

  Keng serjoze

 70. klodi grembi

  klodi grembiПре 2 дана

  je nona fare. kjo Kong aq emocionale Sa shpirtin ta prek trupi drridhje syt plot lot . zoti te rujt

 71. lejla Hamiti

  lejla HamitiПре 2 дана

  Wow🦋💙💜

 72. Jurgen Trojer

  Jurgen TrojerПре 2 дана

  Super kng

 73. Argoneta Cadari

  Argoneta CadariПре 3 дана

  Te lumt goja 😁👍

 74. HSB MYL

  HSB MYLПре 3 дана

  🇦🇫 Likes your songs🤙

 75. Ardit Zogu

  Ardit ZoguПре 3 дана

  Ciao dottore che fai

 76. ema elena

  ema elenaПре 3 дана

  Askush : Truni jem : se ftyra jote jote em tranoj ose surrati rrati rrati jot em tranoj 😂😂

 77. Afrim Bugari

  Afrim BugariПре 3 дана

  I vetmi artist Qe kongt e tij muj mi ngu me non e bab Pa pik derti Mes po fol najsen palidhje

 78. Driton Selmani

  Driton SelmaniПре 3 дана

  Qe 10 vjet e njejta melodi e njejta Tem😂😂😂🤦🏻🤦🏻🤦🏻

 79. kancelari ermali

  kancelari ermaliПре 3 дана

  best ever

 80. Gabriela bela

  Gabriela belaПре 3 дана

  😘😘😘😘❤💋