Top Channel Albania
Top Channel Albania
Top Channel Albania

Top Channel është një televizion kombëtar i pavarur, sinjali i të cilit shtrihet në të gjithë territorin e vendit. Top Channel është i pranishëm me sinjalin e tij në të gjithë Europën, përmes platformës Digitalb si edhe në Amerikën Veriore permes 2 platformave IPTV, TVALB dhe Shqip TV.

Top Channel u themelua nga Presidenti i ndjerë i Top Media, zoti Dritan Hoxha në 30 korrik 2001, duke patur që në fillim të tij, një objektiv të qartë, për të qenë televizioni i të gjithë shqiptarëve përmes trekëndëshit: informim, argëtim, edukim. Një synim që Top Channel është përpjekur ta realizojë ditë pas dite, me profesionalizëm dhe cilësi, çka ka bërë që televizioni të konsiderohet nga të gjithë tashmë si media më e madhe, më e rëndësishme dhe me e ndjekur në vend dhe në hapësirën mbarëshqiptare. Nisur nga cilësia e lartë e programeve informative, argëtuese dhe edukuese, shumë shpejt nga data e krijimit të tij Top Channel fitoi betejën me konkurrencën duke thithur audiencën shqiptare. Që në viti

Коментара
 1. Shtyp News

  Shtyp NewsПре 5 сати

  Ti bora pse nuk tregon lidhjet me atdheun 😜

 2. Ismail Durmishi

  Ismail DurmishiПре 5 сати

  Antonel je shume e keqe

 3. Bim Kulla

  Bim KullaПре 5 сати

  O loco çfarë u bëre legen tani fole keq për Arjanin besoj që duhet ti kërkoni falje puplike Arjani HERO i Shqipëris turp o loco

 4. Xhevaire Menkshi

  Xhevaire MenkshiПре 5 сати

  Rrena

 5. L M

  L MПре 5 сати

  Antonela ke pasur hallin e Erit e Dorit për kercnimet e tyre vet vrapon pas asaj rruge Ti Antonel o dot kërcnosh Ledjanen kot per fajin tuaj o Mevlanin nëse bien me Dashuri te dyt. Antonel o je e Driguar o je e Sëmur psiçikisht. nga sjelljet si ke veq me mir ik mjekohu me kohen se tju prishesh Dashurin Ledjanes dhe Mevlanit.

 6. Lisa

  LisaПре 5 сати

  Ja beri mire locos dhe Sindit

 7. Ndricim Petku

  Ndricim PetkuПре 5 сати

  Sikur ka nej qorap ngoj flet

 8. Lida Shehu

  Lida ShehuПре 5 сати

  Oh my gosh

 9. Ana Nika

  Ana NikaПре 5 сати

  Atdheu i ka puth te gjitha po i puth me dit shijen 🤣🤣🤣🤣🤣

 10. MilimetriOfficial S-14

  MilimetriOfficial S-14Пре 5 сати

  MEVLAN kam kuptu qe je rrot K*** KOMPLET

 11. Dr nnniD

  Dr nnniDПре 5 сати

  Nese e ka Shkrujt Olsa skenarin do dalsh me mevlanin mos u merzit

 12. Shqipe Shala

  Shqipe ShalaПре 5 сати

  Brravo Arijan 😍

 13. Demaskuesi Okar21

  Demaskuesi Okar21Пре 5 сати

  Lesbikja nparranoja

 14. aspetosi

  aspetosiПре 5 сати

  I sakte fare Bushati--Bravo Bushati ! Hajduti Kryeminister permend Vasiliqine se ajo ka rene dakort, ndersa ata qe nuk pranuan te jene dakort me hajdutin Rama , nuk i permend fare Ndersa ky hajvani Hila, ky eshte nje sharlatan servil qe te hap barkun , i peshtire fare

 15. Gmail Fr

  Gmail FrПре 5 сати

  shum vrkkk je

 16. Amarild Topalli

  Amarild TopalliПре 5 сати

  Aha mer mevlan kok cica merre ledjane dhe ik o koke cice Se kjo blondja do te te coj ne det dhe sdo te te japi uj

 17. D C Dardani

  D C DardaniПре 5 сати

  😄

 18. Fjora Kurti

  Fjora KurtiПре 5 сати

  P

 19. Lion King

  Lion KingПре 5 сати

  O atdhe lopa shum fake je...bukuria ste ben njeri ok lop kali sdi as me fol aty 😂😂

 20. Rock— Uzin

  Rock— UzinПре 5 сати

  atdheu njeri ndet karakteret me te drejt ne emision kto femrat po bojn loj edhe e kan mundesin te luajn me djemt

 21. Drragoi1

  Drragoi1Пре 5 сати

  Antonella një super aktore e pa skrupullt perdor çdo lloj menyre, perdor babain e vdekur, ngacmime seksuale, mbrapaskena the complote. Me mire te hike nga emisioni.

 22. Leotrim Bytyçi

  Leotrim BytyçiПре 5 сати

  Kelobitchi

 23. Artur Murra

  Artur MurraПре 5 сати

  Po mir po varet dhe nga kryenecesia e udhëheqësit serb ato e duanKosovën gjithnjë të varur në çengel siç e ka shfrytëzuar e terrorizuar ndër shekuj ja iku Bajd varet dhe kush drejton Ameriken një qytetare

 24. Ndricim Petku

  Ndricim PetkuПре 5 сати

  46:47 premtimi i ramovicit

 25. Ina Nai

  Ina NaiПре 5 сати

  Ky elvisi kur ben kyyyyyyy o zottt si njish cop mishi me dy sy o torollak po ke nivel ti me u perball me arjan konomin o zottttttt po ik o loko bej naj zhgaravin

 26. Leda Jori

  Leda JoriПре 5 сати

  o loco injoranti iiii sa ma shpife kur tw kane kapur pordhet dhe ty o barrbon o mi halesh

 27. Albina Kamberi

  Albina KamberiПре 5 сати

  Rrespekte Arijani Konomi vetëm se cek Luginën e Presheves në këtë puntat👌Kërkon Djem nga Lugina e Preshevës për pjesmarrje ndoshta të Realizohet vetëm se keni shum shikueshmeri edhe nga Lugina e Presheves..me Rrespekt Nga Grazi i Austris dhe Presheva 💖

 28. Bana Bukuroshja

  Bana BukuroshjaПре 5 сати

  Sindi injorantja e dynjase. E mua qe s'kam studiuar muzike me vrau veshet pjesa muzikore qe luajti me violine. E Rumania nuk eshte as ne 36 vendet e para te shkolles se muzikes klasike

 29. ꧁༒ᴋɪɴɢsandri༒꧂

  ꧁༒ᴋɪɴɢsandri༒꧂Пре 5 сати

  ke te shaj e ke te le ntn gjumi nuk me ze 🤣🤣🤣🤣🤣

 30. Hair Rizai

  Hair RizaiПре 5 сати

  O Kristi nuk i thuhet nje per mardhenje sexuale

 31. Rake R

  Rake RПре 5 сати

  Sindi paska lidh faqet me nastro

 32. Arber

  ArberПре 5 сати

  Edhe Sindi i paska bler ato ngjiteset per te terhequr vetullat🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 33. Hair Rizai

  Hair RizaiПре 5 сати

  O Mevlan mblidh mëndjen se po ben zgjedhjen e gabuar

 34. Hair Rizai

  Hair RizaiПре 5 сати

  Mevlani nuk paska turp fare ku Atdheu i tha nje te vertet shum real

 35. adea loti

  adea lotiПре 6 сати

  O atdhe bravo se burr je bre atonela ish prosti

 36. Hair Rizai

  Hair RizaiПре 6 сати

  Aristeja eshte vertet një femer me plot Bagazh dhe eshte per tu admiruar...

 37. Ina Nai

  Ina NaiПре 6 сати

  Sa kam qesh me arianin qe i tha mdukedh si cekja . Doktor adhamudhi sheron majasellin ky torollak

 38. Tasha Zylfo

  Tasha ZylfoПре 6 сати

  Mevlan sulltan,zgjidh mo bur nje femer.

 39. Hair Rizai

  Hair RizaiПре 6 сати

  Loco meru me sindin se keni te dy nje nivel

 40. Mareta Basio

  Mareta BasioПре 6 сати

  ANTONELA YLLI JE SI DRITA ⭐️🌞♥️ mos i lejo te dali e tyre.. je me e mira me e sinqerta me e dashura ne emisjon Number one 😇♥️

 41. Skender Gashi

  Skender GashiПре 6 сати

  Po se dje e kritikoj Arjani e sot pote bie dhurata se nuk me kundershton mo ahahhahaahah kjo asht palidhje Adhe mos luj lojra te pista se po mundohesh me u tregu se je qaq i mur je tue tregu veten sa je i thjesht

 42. abbsnn cose

  abbsnn coseПре 6 сати

  Qr ai erlindi esht shum gjynah dukej si i afrohej per ta puth e ajo se linte. Erlind shpresoj t gjesh nanjeren edhe t heqesh virgjerin o shok se je djeg fare

 43. Hair Rizai

  Hair RizaiПре 6 сати

  O Loco mos na bej njeriun e ditur dhe leri komentet per Arjani, jo ti qe nuk ke fatin dhe shancin te ulesh figuren e Z.Arjan..ti je si disa tipik Shqiptar qe ofendon njerzit e ditur ...por mos haro qe per mua je vari leshte

 44. Malcolm Rodgers

  Malcolm RodgersПре 6 сати

  0:27 von.in.net

 45. Abc Abc

  Abc AbcПре 6 сати

  Arjan Konomi me vjen keq per ty qe nuk e beson mjekesine alternative. Ne gjithe boten jo vetem qe njifet, por edhe doktoret kur i humbin te gjitha shpresat, te thone “provo mjekesine alternative”. Ka raste kur me dukesh si ata mesuesit e kohes se Enverit qe nuk linin nxenes pa rrahur e ofenduar. Nese njerezit gjejne sherim te Kristiani, kush je ti qe ti ndalosh. Loco - bravo si gjithmone ne shenje 👏🏻. Antonela mashtruese e pa pare.

 46. Nozg Papa

  Nozg PapaПре 6 сати

  Mfal po edhe Ariani ofendon jo rralle here ktu edhe Loco kishte te drejte tani mos e beni Arijanin te shenjte

 47. Rukije Jashari

  Rukije JashariПре 6 сати

  Kisha pas deshir me vet antonelen nese ka puthur addhu me zor ti idh duft me denonsu edhe direkt u duft mej tregu preduksjonit po simas meje ti je fajtorja me e madhe si egziston nat emisjon ju kutrm bonja qit pytje antoneles se nese tikush provokon veq pak une kisha reaku shummm shejt nese ti je e pa fajshme ti aftomatikish u duft mej lajmru produksjonin e jo me lan dej sa tregoj addhev

 48. Mareta Basio

  Mareta BasioПре 6 сати

  Atdheu i embelson me dhurata Arianin dhe Boren se ka frike. Njeri lepires frikacak i djallezuar spiun si femer e shpifur langaraq

 49. Le93 L

  Le93 LПре 6 сати

  Kur ta kuptojne keto palo konkurenta pa edukat se sa mund te mesojne prej Arjan Konomit, do jet vone dhe do ju vij turp nga vetja te mendojne perballe kujt kane qendruar dhe kane shit “p.rdhe”. Arjani duhet te jete ne ekranin Shqiptar per kauza shume me te medha dhe te hijshme (politike, ekonomi, kulture elite) dhe jo per paqavure adoleshentesh te vonuar. Besoj vetem rroga e larte e mban aty (ska faj) se te ishte per nivelin e ti do qendronte ne panele kulturore dijetaresh. Publiku shqiptar ta di vleren Arjan Konomi.

 50. Anton Malaj

  Anton MalajПре 6 сати

  Burr ma qenef se kyte kreshnik spahin skam pa ne jeten teme

 51. Suzana skenderi

  Suzana skenderiПре 6 сати

  Turp Antonela mashtruse po ne makine mezor te mori se mire put puthjen me zot turp te kesh edhe gojen brisk e ke

 52. Ergest Dhimuli

  Ergest DhimuliПре 6 сати

  O loko te ka hy ne qejf vetja me shume se duhet

 53. Ergest Dhimuli

  Ergest DhimuliПре 6 сати

  O loko te ka hy ne qejf vetja me shume se duhet

 54. Durres Durres

  Durres DurresПре 6 сати

  i kn mar lulet murati e loco ne nje vend.mbeshtjellsja e lules po e zez

 55. Mariglena Gripshi

  Mariglena GripshiПре 6 сати

  U be Sindi.🤣Sindi ,Arjani fshin kepucet me ty

 56. Mobiles Samsunga10s

  Mobiles Samsunga10sПре 6 сати

  O Atdhe vetem fmija bojn bee mosu sill si fmij genjeshtar kuke pa ty mei puth femrat me zor une te jem si Antonela te denncoj trut I paske pa pjek ende mbare per rolin qe luan respek per ( Antonelen ) 🌟jee

 57. Ebrisilda Vebiu

  Ebrisilda VebiuПре 6 сати

  O luljeta🤓🤣🤣🤣

 58. Suzana Farizi

  Suzana FariziПре 6 сати

  PSE SE Ka nxjer ma heret🤣🤣🤣🤣🤣🤣vdiqa

 59. Arta J

  Arta JПре 6 сати

  Wow Arian, më gezove që ke të njëjtën moto me mua! Unë shpesh them, kur njeriu kupton e ndjen vdekjen, patjetër që çdo tjetër kalon!

 60. ALB Gaming

  ALB GamingПре 6 сати

  me acc fake jam . atdheu esht gjakovar peder dmth ma mut mashkull ski ku e qon pisin e keq fundrrin e kisha fur

 61. Amra Denis

  Amra DenisПре 6 сати

  Ik moj kuder se je femer e poshter do luftoj per mevlanin me zor don burr ti moj fele. Yyyy femer e poshter femer e ulur ti flet shum Po eke shum te dobet sinceritetin Kshu qe ti je ni femer kaq e pa base kaq e ulur kaq ordinere Ti don te maresh Shum don te fitosh shum gjona aty ne ate program Po nuk do ja arrisesh Po shko ne itali se te pret kollovari se ta di kollovari qe je ne ni program ne shqipri te vjen aty ordiner

 62. Manjola Cera

  Manjola CeraПре 6 сати

  Please mos e vini Atdheun ne rolin e aktorit se nuk din me aktru. E egzaxheron me shume se duhet 😕

 63. adea loti

  adea lotiПре 6 сати

  O moj kur antonet zm ekeq eki ledija mevlani ❤❤jan

 64. Ndricim Petku

  Ndricim PetkuПре 6 сати

  Albin kurti duket ce e ka planin e qarte

 65. J. Nuzi

  J. NuziПре 6 сати

  Kollaj esht me ba be, ne eshtna tbabes, kur nuk e ke dashur kurr. Sipas historis qe ke tregu! Tkishe pas raport tjeter tmirfillt me baben, kishe kuptu qysh t'djeg me ba be n'trimin qe tka rrit. Antonela!

 66. Devis Lipe

  Devis LipeПре 6 сати

  Juli legjenda

 67. mia mia

  mia miaПре 6 сати

  Mevlan mbëshrete Antonelën se është ma e sinqerta harroje Ledianën

 68. Elena Melisa

  Elena MelisaПре 6 сати

  O Atdhe 🤣🤣je i pa par pz....tirrrrrrrrrrr

 69. Mira mira

  Mira miraПре 6 сати

  Zgjedhja juaj eshte sh emocionuse. Zoti shendet

 70. Lani U

  Lani UПре 6 сати

  Paska harru ket her nana e Mevlanit me porosit me u sill mire me.gocat e mos me i bertit goces huj. Ah more Mevlan kur ske per tu martu keshtu si ja ke fillu me ne fund tregove kush je me verte.

 71. Mario Marios

  Mario MariosПре 6 сати

  Kjo dojna Vk

 72. lorina muca

  lorina mucaПре 6 сати

  Mevlan Shaba ato dy goglat i ke kot vallaj🤮

 73. Edi Bardhi

  Edi BardhiПре 6 сати

  Bushat pyeti pak keta analistet e Rames KUSH ka merita ne ps Bushati apo Rahman Raja turp

 74. mia mia

  mia miaПре 6 сати

  O atdhe je njeriu ma i lig

 75. Besart Qorri

  Besart QorriПре 6 сати

  O bora oj moterqim as ti sje ti tregos njeriu te mos mbroj fetyren e tij

 76. seiom jvony

  seiom jvonyПре 6 сати

  O Arjan jetoj ne Amerike dhe n Kanada, ja ke fut kot per sa i perket puthjes ne forme pershendetje.

 77. Eleni Nik

  Eleni NikПре 6 сати

  O zot ky njeri ka vdekur por akoma nuk e ka mesuar..........

 78. Benard Lamaj

  Benard LamajПре 6 сати

  BRAVO ARIAN KONOMI E MERITOJE ,BRAVO DHE ATDHEUT QE PAVARESISHT KRITIKAVE TE ARIANIT ,TREGON MIRNJOHJE DHE RESPEKT PER ARIANIN NE EMER TE GJITHE KOSOVES

 79. mia mia

  mia miaПре 6 сати

  O Mevlan kuptoje mir që ti shkon më mir me Antonelën si çift se sa me Ledianën harroje çfar flet atdheu ka inat që se mori dot vet në takim dhe don met mush menjen të marrësh Ledianën se atij nuk i pëlqen Lediana

 80. Paulin Gega Official

  Paulin Gega OfficialПре 6 сати

  Po si me hy ne europ me Ket Zorren qe per te fsheh miljardat e veta dhe te bandes vet zgjodhi Shtetin ma Shkatrrimtar te kombit ton Se ate se fut europa mrena dhe e mban dhe Edin per xhelesh tani peng dhe Shifet sa perpjekje ka ba Qeveria e Edit per ne Europ Po aq te fletur jan Rinia shqiptare qe nuk din me pa te ardhmen e tyre Sdun te din per Vendin qe e kan te Varfer dhe te Shkatrruar nga kjo Turqi qe esht Helmi i kombit ton Historikisht Pse nuk bejn Rinia Shqiptare nje kerkes Te lejoj Shqiptarve Erdogani Gjuhen shqipe atje Pse se ban Se ban as ska me ba se ka ne shpirt exstremizem per kulturen Shqiptare Ai ban edhe 100 spitale veq me hek Gjergj Kastriotin nga sheshi Ban cdo gja per ta shendrru totalish kombin shqiptar Se ka gjet Zorrakun Edi Zoti ja hupt faren kti dhe ati Dhe kush esht me Qellimin e tyre Veq fara e djallit hyn e ne nje familje dhe se len rehat Ajo esht Turqia dhe Serbia me greqin Mesoni mor te kalueren histori dhe Mos i shkoni Djajvet pas se ju moren me veti