2TON - FTYRA JOTE (prod. by Nego)

Lyrics 2TON
Prod by Nego
Video : n’Pik Creative
Metro Music
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/1OdMuiNA6JV7hxbJA1SwQw
iTunes: music.apple.com/us/album/ftyra-jote-single/1560617860?ls=1&app=itunes
acromaxmedia.lnk.to/FTYRAJOTE

Коментара

 1. mikin lirou

  mikin lirouПре 6 сати

  Se ftyra jote jote jote em tranoji🥺❤️ E deri ne fund ksaj bote bote bote me ty shkoj.🙌🏻❤️

 2. anxhela love

  anxhela loveПре 8 сати

  🤩🤩

 3. ina Baby

  ina BabyПре 10 сати

  Shum kenge e bukur bravo 2 ton✔❤❤❤❤❤☄

 4. riona Elezaj

  riona ElezajПре 12 сати

  ❤❤😍😍👑😗💚💜🤗🤗

 5. A B

  A BПре 13 сати

  deri ne fund te kesaj bote me ty shkoje....

 6. Estér Beqiri

  Estér BeqiriПре 13 сати

  A

 7. Elizabeta Kristaj

  Elizabeta KristajПре 16 сати

  🤩Syri jem veq ty tshe😉❤❤🥰🥰

 8. fouoii gyhh

  fouoii gyhhПре дан

  Se ftyra jote jote jote em tranoji🥺❤️ E deri ne fund ksaj bote bote bote me ty shkoj.🙌🏻❤️

 9. Mirelinda Hysenaj

  Mirelinda HysenajПре дан

  😍😍😍😍

 10. Seid Hakaj

  Seid HakajПре дан

  Ke shpija e mretit Zog ne Shiroke Shkoder 👍👍✌️

 11. LEGEND N431 YT

  LEGEND N431 YTПре дан

  Qato 1400 mij si kan bo dislike nonen atje ku e din vet

 12. Ardian Zgjana

  Ardian ZgjanaПре дан

  Ò

 13. Laureta Berisha

  Laureta BerishaПре дан

  Gjdhjcd Fkjkgsg Dnms ♥♥♥♥♥ ♡♡♡♡ ¤♡}₩

 14. aurel ademi

  aurel ademiПре 2 дана

  Big like 👌👌👌👌

 15. Center Market

  Center MarketПре 2 дана

  Ca p kjo balerina 😂✌️

 16. NSB PICTURES

  NSB PICTURESПре 2 дана

  Coming is Puran Sin Viry Viry Hot🔥 Garil ❤💟💟💥

 17. Reni Vataj

  Reni VatajПре 2 дана

  Bukura gjitha knget

 18. Laureta Berisha

  Laureta BerishaПре 2 дана

  Trhbxbfzjf Djhkvay M♥M

 19. Gabriel Grigoras

  Gabriel GrigorasПре 2 дана

  ...G...

 20. Fatlum Rama

  Fatlum RamaПре 2 дана

  Je king flm per kenget

 21. Rigelsa Gjoka

  Rigelsa GjokaПре 2 дана

  👑👑👑🌟🌟🌟

 22. Arbania roots

  Arbania rootsПре 2 дана

  edhe niher 2 Ton e deshmoj qe eshte reperi ma i miri ne shqiptari! Ka dallim si nata me diten me tjer respekt edhe suksese 🔥

 23. betwind 95

  betwind 95Пре 3 дана

  Hit indiscussa! 🇮🇹-🇩🇴🤜🏽🤛🏽🇦🇱

 24. Alba Al

  Alba AlПре 3 дана

  🌟🌟🌟

 25. Shala Bashkim

  Shala BashkimПре 3 дана

  Ky asht Nan Bab per muzik mbret 🙏

 26. Flor Vvbbbn

  Flor VvbbbnПре 3 дана

  Super keng eshte kenga ime e preferuar super

 27. BalkanskoZlato

  BalkanskoZlatoПре 3 дана

  Uh, what a song

 28. M K

  M KПре 4 дана

  Ohhh kyy tekstt si me i than un 2 tonit me shkruuuuuuuu offf brehhhhhhhh😍😍😍😍

 29. Jeta Krasniqi

  Jeta KrasniqiПре 4 дана

  Pol

 30. Мима Алексеев

  Мима АлексеевПре 4 дана

  From Azerbajan citi BAKU🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿

 31. Aldo Doro

  Aldo DoroПре 4 дана

  Ke ndonje moter

 32. Buqe Nikqi

  Buqe NikqiПре 4 дана

  Sa bukur 2 ton

 33. Kp Kpopfan

  Kp KpopfanПре 4 дана

  2ton 2021 hittttt

 34. Enea Kosturi

  Enea KosturiПре 4 дана

  Super

 35. lsmaili xhemale

  lsmaili xhemaleПре 4 дана

  Knej

 36. Ptao Tom

  Ptao TomПре 4 дана

  2Ton King 🥇 / Mega Hit 🔥

 37. Fredi Meli

  Fredi MeliПре 4 дана

  Yesss 🙌🙌🙌🥳🥳🥳 u r number 1

 38. Enkeleda Toska

  Enkeleda ToskaПре 5 дана

  Super keng, e adhuroj ket kengetar ka nje ze te mbrekullushem respekte 🙏🙏🙏🙏

 39. zijuiy wttuy

  zijuiy wttuyПре 5 дана

  2Ton King 🥇 / Mega Hit 🔥

 40. FREE VS FIRE

  FREE VS FIREПре 5 дана

  Hello I am indian

 41. eri_sss

  eri_sssПре 5 дана

  I'M IN LOVE WITH THIS SONG😍

 42. Agren Shaqe

  Agren ShaqeПре 5 дана

  Je njish

 43. mateoaci d

  mateoaci dПре 5 дана

  BRAVO 2 TON

 44. ERBLIN GABRICA

  ERBLIN GABRICAПре 5 дана

  Good idea!

 45. niduoe stre

  niduoe streПре 5 дана

  Si gjithmon 2TON na len pa fjale nga kenget e tij💣🤍

 46. Sarah Hohn

  Sarah HohnПре 6 дана

  🇩🇪🇽🇰💋

 47. Bardhi Qershori

  Bardhi QershoriПре 6 дана

  L

 48. Artin Haliti

  Artin HalitiПре 6 дана

  kurr nuk perdor fjale fyse respekt

 49. Bojana Radevska

  Bojana RadevskaПре 6 дана

  Eleonora milkovic

 50. i was right

  i was rightПре 6 дана

  From Rotterdam we love this song 🥰😍

 51. Mario Petro

  Mario PetroПре 6 дана

  Respekt 🇦🇱

 52. The Unique

  The UniqueПре 6 дана

  0:23 kur te hy vetja ne qef dhe i beson djallit

 53. ujori ujori

  ujori ujoriПре 6 дана

  2 ton 🌟🌟🌟🌟🌟

 54. Shegushe Kadiu

  Shegushe KadiuПре 6 дана

  💥💥💥💥

 55. Laureta Berisha

  Laureta BerishaПре 6 дана

  Thjsyihhgvjgfhvb Bkff

 56. bodoti qwiu

  bodoti qwiuПре 6 дана

  2Ton King 🥇 / Mega Hit 🔥

 57. Anita Rruga

  Anita RrugaПре 6 дана

  Super je nje ze te shkelqyeshem

 58. hedllo hellow

  hedllo hellowПре 7 дана

  Kengetar shum I Mir bravo

 59. Klea Veshi

  Klea VeshiПре 7 дана

  shiko me poshte

 60. Klea Veshi

  Klea VeshiПре 7 дана

  zoti ju ruajt

 61. Fier Jon

  Fier JonПре 7 дана

  Man nuk me pelqen 2toni por kete kenge e ka bere te bukur

 62. Raju arora

  Raju aroraПре 7 дана

  I am listening from India 🇮🇳🇮🇳❤️❤️

 63. Fidan Coljaj

  Fidan ColjajПре 7 дана

  💋💋❤❤❤❤

 64. Valmir Dalloshi

  Valmir DalloshiПре 7 дана

  Kengtari me i dobt

 65. Arsim Gashi

  Arsim GashiПре 7 дана

  Shkon dy toni te menaxheri me ba kang menagjeri: qka me tbo dy ton 2 toni: si gjeth babush 🤣🤣🤣

 66. Emily An

  Emily AnПре 7 дана

  Se ftyra jote jote jote em tranoji🥺❤️ E deri ne fund ksaj bote bote bote me ty shkoj.🙌🏻❤️

 67. Valzim Gashi

  Valzim GashiПре 7 дана

  my idol💜💜

 68. FF TOXIC

  FF TOXICПре 8 дана

  Sa e bukur kenga

 69. DURO S

  DURO SПре 8 дана

  Paska ardh ne Shkoder per t bere videoklipin.

 70. B A

  B AПре 8 дана

  1:47 😍😍

 71. Emily An

  Emily AnПре 7 дана

  o zot gjithmone e degjoj kete kenge e kam te makina e kam alarme edhe zile telefoni bravo 2ton ja dole te na mahnitesh

 72. ARTUR BUCI

  ARTUR BUCIПре 8 дана

  kingi i muzikes 👑👑👑

 73. zijuiy wttuy

  zijuiy wttuyПре 8 дана

  Ky veq hite qet bravo njeri 🤔🤔🤔👏👏👏

 74. Laureta Berisha

  Laureta BerishaПре 8 дана

  ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

 75. suela bunjaku

  suela bunjakuПре 8 дана

  Me pelqen emri dhe kenga jote😗😍😍😗😗😗

 76. Mondi Palloshi

  Mondi PalloshiПре 8 дана

  Ooose

 77. Merita Lleshi

  Merita LleshiПре 8 дана

  Super kengtar

 78. *Stella*

  *Stella*Пре 9 дана

  💎❣️E&S❣️💎

 79. Nasi Brahimaj

  Nasi BrahimajПре 9 дана

  👌👍

 80. Perputhen Pikant

  Perputhen PikantПре 9 дана

  rsclub.info/life/video/mZi0o5xneKaMmK0.html Mevli dhe Juli - Dashnia, per te mos u humbur...

 81. A

  AПре 9 дана

  Sluskeo

 82. soinu foig

  soinu foigПре 8 дана

  kenga ime prill 2021

 83. A

  AПре 9 дана

  Meda

 84. lyrics_K1DA

  lyrics_K1DAПре 9 дана

  rsclub.info/cloud/qqQ8MqN9Njl1PiVyNlXclg.html

 85. soinu foig

  soinu foigПре 8 дана

  Si gjithmon hit

 86. Ask to seduce Miss

  Ask to seduce MissПре 9 дана

  Il me déçoit vraiment jamais 2ton , la chanson est vraiment au top comme d'habitude 🥳🥳🥳🥳🥳

 87. Nadi Hoxha

  Nadi HoxhaПре 9 дана

  Kenga e bukur

 88. lyrics_K1DA

  lyrics_K1DAПре 9 дана

  rsclub.info/cloud/qqQ8MqN9Njl1PiVyNlXclg.html

 89. Eldi Fejza

  Eldi FejzaПре 9 дана

  o zot gjithmone e degjoj kete kenge e kam te makina e kam alarme edhe zile telefoni bravo 2ton ja dole te na mahnitesh

 90. SHAIP cuclla

  SHAIP cucllaПре 9 дана

  Ky veq hite qet bravo njeri 🤔🤔🤔👏👏👏

 91. lyrics_K1DA

  lyrics_K1DAПре 9 дана

  rsclub.info/cloud/qqQ8MqN9Njl1PiVyNlXclg.html

 92. Moe Kaan

  Moe KaanПре 10 дана

  🇵🇰♥️🇦🇱☝🏽

 93. Shkurt Murati

  Shkurt MuratiПре 10 дана

  Të gjitha këngët i ke të Përkryera.

 94. Xheni Xheni

  Xheni XheniПре 10 дана

  O zot si eshte ajo vajza qe kercen 😍😍😍😍😋😋

 95. Ms. I

  Ms. IПре 10 дана

  Konga e mir veq clipi palidhje. Sdin njeri a po kqyr videoclip a por**

 96. Klea Veshi

  Klea VeshiПре 10 дана

  kush e digjon ne 2021

 97. Oksana Haydey

  Oksana HaydeyПре 10 дана

  👍❤❤🇺🇦

 98. Vladimit Eshja

  Vladimit EshjaПре 10 дана

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 99. Gashi Noar

  Gashi NoarПре 10 дана

  Smyr

 100. Juljan Tufa

  Juljan TufaПре 10 дана

  Si gjithmon hit

 101. Elinda Kelmendi

  Elinda KelmendiПре 10 дана

  kenga ime prill 2021

 102. Izabela Kolli

  Izabela KolliПре 10 дана

  😍😍😍😍😍

 103. Bleana Bejaj

  Bleana BejajПре 10 дана

  😍😍😍😍

 104. SHANMUGHA DASAN Kannoly

  SHANMUGHA DASAN KannolyПре 10 дана

  Raja Yoga është një sistem i lashtë i meditimit dhe mirëkuptimit shpirtëror. Kjo na mundëson të kthehemi në një gjendje të paqes së brendshme, fuqisë personale dhe vetëvlerësimit përmes rindezjes së cilësive dhe virtyteve origjinale të shpirtit. Ai siguron shumë përgjigje për pyetjet e lashta në lidhje me identitetin dhe qëllimin tonë dhe hap një rrugë për paqen e vërtetë të mendjes dhe një gjendje natyrore të lumturisë. Raja Yoga ju jep një kuptim të qartë shpirtëror të vetvetes, ju ndihmon të ri-zbuloni dhe përdorni cilësitë pozitive tashmë të fshehura brenda jush. Ju ndihmon të krijoni qëndrime të reja dhe të zhvilloni përgjigje të reja. Si çdo aftësi, kjo kërkon praktikë. Duke bërë një meditim të vogël çdo ditë, ai shpejt bëhet një zakon i natyrshëm dhe i lehtë, i cili ju shpërblen bujarisht për përpjekjen që përfshin. Luaj Video Meditimi Raja Yoga është një teknikë me sy të hapur që mund të përdoret nga kushdo, kudo. Nëse doni të mësoni se si të relaksoheni, duhet të jeni më të përqendruar dhe krijues ose po kërkoni ndriçim personal, Meditimi Raja Yoga mund të plotësojë secilën prej atyre nevojave. Ju lutemi vizitoni qendrën tuaj më të afërt të Brahmakumaris ose www.brahmakumaris.com

 105. Aurel Preca

  Aurel PrecaПре 10 дана

  Bravo ....

 106. ami l

  ami lПре 11 дана

  🔥🌹🔥

 107. Djdjdjsj dhvsvshs

  Djdjdjsj dhvsvshsПре 11 дана

  Valla shum I Mir je bre respekt 💋☺️❤️❤️❤️❤️❤️❤️✅✅✅✅✅