Emanet 121. Bölüm Fragmanı l Seher Hamile

Emanet 121. Bölüm Fragmanı l Seher Hamile
Yaman Kırımlı is a successful and young businessman who had a rough childhood but never gave up, on the contrary he even became stronger with every obstacle. He started his life from the bottom and became very wealthy. All he has in his world, is a family that he has to take care of after his father’s death. He closed his heart to all romantic feelings a long time ago and his only weakness is his 5-year old nephew… Little Yusuf is very well protected under his uncle’s arms, but he craves loves and sympathy. The only happy image in his mind is his aunt Seher.

Seher is a beautiful and humble girl living with her grandfather. Her life is shaken by the death of her sister who was the bride of the Kırımlı family. From now on, she has a legacy she has to take care at all costs: Her little nephew Yusuf. This adventure will arise the long hidden secrets of the Kırımlı mansion; while a whole another legacy will start to grow in Seher and Yaman's hearts.
Önerdiğim Videolarım
Legacy Episode 121 Promo
rsclub.info/life/video/aWOZo8KOmIKSlLE.html
Legacy Episode 120 Promo
rsclub.info/life/video/q6-watJ-aJ54u5g.html
Legacy Episode 119 Promo
rsclub.info/life/video/qZmUl9JnaKljmr0.html
Dizinin konusu:
Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır.
#emanet​ #Emanet​ #emanet121​ #emanet121bölüm​ #emanet121fragman​ #Legacy​ #fragman​ #Legacy121
emanet
emanet yeni bölüm tanıtım
Emanet 121 bölüm fragmani
emanet 121 bölüm izle
escrow 121 episode trailer
Tráiler del episodio de Legacy 121
emanet121bolum
emanet 121 bolum fragmani
emanet dizisi 121 emanet
Legacy 121episode trailer
Legacy 121episode izle
Legacy121 episode
Legacy 121 episode fragmani
Legacy 121.episode
Legacy sequence 121
emanet 121 fragman
emanet 121 bölüm fragman
emanet 121 bolum fragman
escrow 121 chapter introduction
escrow 121

Коментара