Ledjana shpërthen në të qara, çfarë i bëri Mevlani në takim - Përputhen, 7 Prill 2021

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on RSclub Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Коментара

 1. Pamela Ndreu

  Pamela NdreuПре 35 минута

  Ledjana je personi më i shtirur që mund të egzistojë...jam kurioze sa lekë të paguajnë për ato lot krokodili....je për të ardhur keq🤦‍♀️të lutem mjaft me lot se na e shpife😑2 metra femër duke u sjell si adoleshente 13 vjeçare me hormone të çakorduara🐐

 2. Denada Kqira Denada Kqira

  Denada Kqira Denada KqiraПре 37 минута

  Jeta ime lediana

 3. Franceska Kaseja

  Franceska KasejaПре 8 сати

  Ma idiote femer kjo lediana mos thot nji fjal se ajo direkt do qaj

 4. dolita windo

  dolita windoПре 9 сати

  kur shikon Ledianen dhe Sindin ne nje kolltuk duken si miu me elefantin 😂😂😂

 5. TN

  TNПре 14 сати

  Kjo rrugaçja e Italis Antonela Sa ftyr e potsher 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 6. e liza

  e lizaПре дан

  Ska pik profesjonalizmi Bora Princi pershendet Aristelen Bora Ok mir

 7. Teo

  TeoПре дан

  My song

 8. Suzana Cinari

  Suzana CinariПре дан

  I lumte asaj atdheu iulargu eti olsa ben cfar don imoralja kjonuk jep tek vaja

 9. dolita windo

  dolita windoПре 9 сати

  Antolea dhe Atdheu jan intriga aty

 10. Suzana Cinari

  Suzana CinariПре дан

  Je e tmershme Antonella blerim po tallet

 11. Eva Evisa

  Eva EvisaПре дан

  Kjo mbeti Duke qar si kare per nje cope loqe

 12. Adde Sadiku

  Adde SadikuПре дан

  Kjo ngjan si mom

 13. Violeta Seiti

  Violeta SeitiПре дан

  Mos e kurse fare o Blerim se edhe e ema si kjo eshte

 14. Refki Ahmetaj

  Refki AhmetajПре дан

  Ket mut te maqedonis hiqne ptej ktu

 15. Sh Amer

  Sh AmerПре дан

  Ani kur po thojn Lediana nuk qan me lote ,per menimin tem sosht ashtu. Nese Loti 💧nuk pikon nuk do te thot qe nuk kan jasht por brenda i qan zemra &shpirti ishalla e keni shti mir kopf.....

 16. Visar Kalludra

  Visar KalludraПре дан

  Qikjo episode edhe para saj kane qene ma realistet deri tani se po dalin shesh senet sit vjen djemt po dalin fakt mat sinqertit qaty

 17. Arber Gjokola

  Arber GjokolaПре дан

  Ike moj budoll mos qaj per nje djale

 18. R Gj

  R GjПре дан

  po lotet ku i ka kjo qyçe sa ma shpifeeeeeeeeeeeeee

 19. Xheladin Elezi

  Xheladin EleziПре дан

  jeta ka halle ka saktifica hahahah uuuaaaaa qfar fjal te pleqve haha

 20. Xheladin Elezi

  Xheladin EleziПре дан

  mevlan nje person kur föet te verteten shikon ne sy tjetein dhe nuk mendon kahtuqe ti genjen mos harro

 21. Daniela Meta

  Daniela MetaПре 2 дана

  Ledjana tani po e tepron mi zemer mos u tall me zemren e Mevlanit un edi shume mire qe ju te dy e doni njeri tjeterin mos shkatero dashurin tende ledjana

 22. Leila Shehu

  Leila ShehuПре 2 дана

  Po edhe un te njejten gje mendoj.Sidomos Ledjana dhe Mevlani nuk din te aktrojn.Blerimi vjen nga Maqedonia.Atje djemt dhe vajzat fejohen qe nemoshe te re.Vajzat 16 vjec dhe djemt 19 vjec dhe fjala qe ato perdorin kur fejohet djali thon: eshti forcum.un kam jetu ne Shkup disa koh.Ata jan shum fanatik dhe kurr djemt etyre nuk mund te martohen me vajza te tilla !!!.

 23. Daniela Meta

  Daniela MetaПре 2 дана

  Antolea dhe Atdheu jan intriga aty

 24. Daniela Meta

  Daniela MetaПре 2 дана

  Blerim o djale mos u mer me intrigen e gjalle sic eshte Antonela

 25. Desilda Mykaj

  Desilda MykajПре 2 дана

  Ky cifte shkojne shume ❤❤❤❤

 26. Shën

  ShënПре 2 дана

  M’falni por Ledjana çdo ditë e më shumë si trans po duket.

 27. missymarsi red

  missymarsi redПре 2 дана

  Ledjana qan se kujton drurin qe e pret nga burgaxhiu i Hollandes. 😂😂👊

 28. Florim Rraci

  Florim RraciПре 2 дана

  Se kuptoj Ledianen si ben se çan r nuk mund te nxjer lot se kuptoj skenari si shkon si do ..... As nuk e do Mevlanin ska pik ndjenja per te 🤔🤔🤔😏😏

 29. Albion Bajra

  Albion BajraПре 2 дана

  Ishalla qet takim e javes sha vjen na dalin me takim Ma te bukur 🔥🔥🔥🔥🔥🥰

 30. Joise Amaru

  Joise AmaruПре 2 дана

  Ledjana : " Ne nje moment me dukeshe sikur po talleshe " Nji shaka sbohet dot !! O ledjana mos qaj per gjera koti o vajz akm se kpt qe ai nk te do. Ky emision eshte bo per mos tu pa fr Ishte me sppr ne fillim me shqipen tean,andin, anen 1 ...

 31. leo._. gaming

  leo._. gamingПре 2 дана

  Dhdhdgdydyyddyd6eduuduuxduyddydyyxyudduxudydudyxud7xu😚

 32. Nail Rexho

  Nail RexhoПре 2 дана

  Na rrufshit kokrrat me gjith ate aplikacionin ju ka thar goja per leke akoma flliqesira.mir me pages por dhe me € mesa di une ne shqiperi paguan me leke e jo me €

 33. perputhen 1

  perputhen 1Пре 2 дана

  Po ky tipi qe flet kot gjithmon kush eshte 😂

 34. adriatik ishmaku

  adriatik ishmakuПре 2 дана

  Ky skenar dihet qe esht falls, jam kurjoz a morin noj lek per kte loj nervash nga topet e chanel kto aktoret? Sepse esht lodhje modhe!

 35. Ahmadi Mahmut

  Ahmadi MahmutПре 2 дана

  Mevlani tap fare mduket ose drru nket takim

 36. Lulzim Ajvazi

  Lulzim AjvaziПре 2 дана

  Si e duron kjo ledriana ket mevlanin qe se perkra as nje sekond!? Dhe zgerdhihet me abtonelen!? Cncnc

 37. Muja Curri

  Muja CurriПре 2 дана

  Ti je vetum ni burekgji more Blerimovski se kot ekije qije xheloz ne Atdheun more blerimovsik se tekisha qkoq dajak.hupu

 38. Nebi Hajdini

  Nebi HajdiniПре 2 дана

  Rrespekt juli trurin semens. E ke.

 39. Nura Aaaa

  Nura AaaaПре 2 дана

  jeni njerzit me te felliqur n glob Top chanell je programi mi i degjeneruar nga po shkon kjo bot ncncncnc

 40. Sonela Seit

  Sonela SeitПре 2 дана

  Ledjana nje genjeshtare emadhe

 41. Asenshu

  AsenshuПре 2 дана

  Nese doni me shiku anime me boni sub se postoj episode te narutos dhe one piece dhe dragonball te plota.

 42. cookie

  cookieПре 2 дана

  Ke proplem nervor thote arjani prandaj qan ledjana

 43. Fabian Priftaj

  Fabian PriftajПре 2 дана

  Vk e pash dhe sot.. nji dit tjeter kot e jetes time

 44. Valentine mexhaj

  Valentine mexhajПре 3 дана

  Kjo lediana një dhelpër

 45. Eva Rriska

  Eva RriskaПре 3 дана

  Kjo Lediana qan sikur po vajjtoneper Dike .nAe shpifet aman more paskeni qene

 46. ami ami

  ami amiПре 3 дана

  Na e shpifi kjo Lediana shum femer pa sens

 47. Shqipe Thaqi

  Shqipe ThaqiПре 3 дана

  Po ku mos me kesh 😅 qfart kajtni oka bon ledjana😅 ma mir qik tishe fut diku kater qysh me shperthy kaq shtremt .

 48. Xristina Tsaousai

  Xristina TsaousaiПре 3 дана

  Ca të qar që bën kjo Lediana moj Aman😤😪🤮🤮

 49. Shqipe Thaqi

  Shqipe ThaqiПре 3 дана

  Valla ledjana te duket vetja aktore po jo nuk dukesh se kan si pela per mevlanin e andej thu nuk e dashuroj po sje ma e mir si mevlani as pak ki qef me bo ma interisant po spote ka hijr hiq ma shije

 50. Valon Nura

  Valon NuraПре 3 дана

  Humbje kohe ky emision koti

 51. Lucy Pashai

  Lucy PashaiПре 3 дана

  Qan ju kujtua dashnori

 52. Enejda Xhatufa

  Enejda XhatufaПре 3 дана

  Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚❤❤emila💎💎💙💙💚💚❤❤aris💎💎💙💙💚💚❤❤danjeli💎💎💙💙💚💚❤❤1 perputhen 💎💎💙💙💚💚❤❤

 53. VetemFun

  VetemFunПре 3 дана

  Vetem kancer dhe reklama ka ky program :)

 54. FF KING

  FF KINGПре 3 дана

  Sa viza I ke fut e mevlan ????

 55. Cristina Ortiz

  Cristina OrtizПре 3 дана

  Ca do jet i lumtur per ledjana ti del me takim me mevlani qan sikur shikon me ndonje varrim

 56. adan adan

  adan adanПре 3 дана

  Bravo Blerim me i zgjuari je.

 57. fieraku philadelfia

  fieraku philadelfiaПре 3 дана

  Lot krokodili

 58. Liri Lila

  Liri LilaПре 3 дана

  Na i shpifi kjo lediana aman po bashkou me Mevlanin dhe dil mos bej interesanten.

 59. VideoEntrainement

  VideoEntrainementПре 3 дана

  kur Arjan permend "Seks", mevlani tu i lepi buzat ahahah shiko -> 48:21

 60. Odeta Odeta

  Odeta OdetaПре 3 дана

  Bravo Blerim je djal me vlera dhe karakter te fort mir ia bere gjirafes Antoneles hahahahaha sa kam qeshur me Ledianen dhe Mevlanin jan te papar 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 61. elton kuka

  elton kukaПре 3 дана

  Kete Ledjanen është me qu ne mal dhe me ik me lan atje te qaje 😄😄 Sa njeri negativ ma shpif sa her e shoh

 62. Xhemile Muqolli

  Xhemile MuqolliПре 3 дана

  Antonela si loqk aa

 63. Anna23 Anna23

  Anna23 Anna23Пре 3 дана

  Taman si femij ben o mevlan mir ledjana qe ska mendje dhe nuk te pse nuk mer vendimin e duhur kujdes mevlan se do behesh pishman me lidhjen qe do vezhdosh me ledjanen

 64. Pullum Lecini

  Pullum LeciniПре 3 дана

  Mevli 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎☝️☝️☝️✌😎

 65. Kostas Bashalliu

  Kostas BashalliuПре 3 дана

  Po lat nam 6 muaj keni qe na genjeni boll se edhe nje femije 10 vjec si ha keto ,🤮🤮

 66. Agron Mario Aliaj

  Agron Mario AliajПре 3 дана

  Obobo çfare nivelesh, çfare personash, basso nivel....shkoni ma mire e punoni dhe merrni diten e punes me djersen e ballit. Emision artificial .

 67. Hekri Troplini

  Hekri TropliniПре 3 дана

  Edhe tea thonte nuk ndjehem mire me intimitetin para kamerave.po kur ishte me beartin ca sbente. Sa per show do dalin cift.

 68. Enti Metai

  Enti MetaiПре 3 дана

  Qan Pa lidhje kjo ledjana

 69. Behije Ademi

  Behije AdemiПре 3 дана

  Ledijana oj rrence je; kto femra lujn rol kurvash shikoni dhe degjoni mir.

 70. Angela L.

  Angela L.Пре 3 дана

  kur perputhen bohet big brother

 71. Me And me

  Me And meПре 3 дана

  Blerim Rinian ju bekofte zoti sa te mire qe jeni (shembull) po mos harxhoni fryme kot me ate Antonelen se per nje sekond ajo ekthen boten ne anen tjeter si ti interesoj

 72. Diamanta Emma

  Diamanta EmmaПре 3 дана

  Po ti vetem grua qe sje .Ne cfare familje kafshesh ben pjese? asgje pesonale me kafshet i kam xhan

 73. Valdete Mehmeti

  Valdete MehmetiПре 3 дана

  Hahahaha ju ndal zani bores kur princi e pershendeti aristelen hahah bora okoo 😅e veri re ndonje

 74. Luljeta Bahushi

  Luljeta BahushiПре 3 дана

  Bravo blerim

 75. Coli

  ColiПре 3 дана

  Ledjana ben sikur qan :::me vete thot::mevlan me ha mun::::un me tjeter kam pun

 76. Petrit Puja

  Petrit PujaПре 3 дана

  Ka më trash që është kjo ledjana ka faj mevlani që meret me ktë nuk ja vlen

 77. Bashkim Duraku

  Bashkim DurakuПре 3 дана

  Ooooo sinqerisht keta ta shpifin qe te dy ledjana thote nuk te dashuroj dhe qe 2 muaj lau studion ke lot ndersa mevlani te dua po kam dashuruar personin e gabuar rrumpalle

 78. Arber I

  Arber IПре 3 дана

  Lediana : nuk qava kur bente ato veprime po per kundrazi qava kur bente keto veprime ???????

 79. Genti

  GentiПре 3 дана

  Julo je I modh për shprehjen: "Që kur janë liru biletat për në Tajlandë" LOL

 80. Tia Koka

  Tia KokaПре 3 дана

  Bravo Rinian te lumte goja je yyyll ne cdo drejtim , sa mirre ja bere asaj antoneles qe si mbyllet gpja , por sonte ja mbyllet ti me shkeqimin bravii te dyve 👏👏🌟🌟

 81. Tia Koka

  Tia KokaПре 3 дана

  Aman o Bora ose produxioni sa te pa ngopur jeni , boll po i shohim cdo nate na lodhen 😒

 82. Elinda Qosajj

  Elinda QosajjПре 3 дана

  Qyqja , ca e do Ledjanen mor biri nenes 🤦🏻‍♀️

 83. Simela Kazaferi

  Simela KazaferiПре 3 дана

  Pershendes Aristelen ,shpresoj t jet mir ,puc. Bora-ok mir.

 84. Soni Rami

  Soni RamiПре 3 дана

  dashuri e kohes e xhaxhit enver puthje ne faqe....perputhje qafe

 85. Saida Gohan

  Saida GohanПре 3 дана

  Dy pjeset e para te takimit Mevlani duke tall me nderen me Ledianen kurse ajo duke qare sikur i kishte ndodhur ndonje vaki

 86. Klea Lekli

  Klea LekliПре 3 дана

  AJO PO TA DESHTE DICKA DO DOTHTE AJO ESHT AKTORE... 😡😡😡😡😡

 87. Klea Lekli

  Klea LekliПре 3 дана

  Po kjo shiringa e gjalle nuk ka dashuri per mevlanin ...

 88. Ardiana Uka

  Ardiana UkaПре 3 дана

  a keni ni naj her me qajt per dikon qe se don 😂ah moj lediana 😏

 89. Ardiana Uka

  Ardiana UkaПре 3 дана

  bravo arian kshtu me ka ndodh edhe mu ashtu esht si i the ledianes

 90. Ardiana Uka

  Ardiana UkaПре 3 дана

  hahaaah kjo bora mbon me qesh te gjithve ju thot asnjeher ste kishim par kshtu😂😂😂

 91. Rezarta Zekja

  Rezarta ZekjaПре 3 дана

  Un habitem me Mevlanin pse permend gjithmon ndoshta historia jon zgjat 2 muaj a ka lidh kontrat ky ANTONELES i tha ndoshto sme ec me Ledianen e pas 2 muajsh kthehem prap te ti kur antonela i tha gur rezerv jam ska faj lediana qe sesht e sigurt

 92. TechBoy

  TechBoyПре 3 дана

  Me sa pam te takimi i mevlanit dhe ledjanes nuk kishte nje filtrim dishka ahahahahahaha 29:30 filtrim uji apo qfar

 93. Arbnor Halili

  Arbnor HaliliПре 3 дана

  @jashari_ jo sje 😂😂

 94. Victoria Paloka

  Victoria PalokaПре 3 дана

  Mevlani duhet te heq dore nga Lediana ! Ajo nuk eshte e Gezuar me Mevlanin nuk kuptohen ndjenjat e saj ! Kishte me u pershtat ma shume me Aristelen !

 95. Victoria Paloka

  Victoria PalokaПре 3 дана

  Ku program eshte kthyer ne reklama , prandaj duhet telekomanda per te bere skip pa tjeter e bejne te nevershme emisionin

 96. Xima Memeti

  Xima MemetiПре 3 дана

  Bora se pershendeti Arjanin askend ne Sdudio 🙄

 97. Julie JL

  Julie JLПре 3 дана

  Mevlan me vjen me vjell sa Toxic eshte , 33 vjec si femi idiot

 98. Budalliqet Shqiptare

  Budalliqet ShqiptareПре 3 дана

  A veq un I boj skip kur flet ariani?!

 99. marinela ndreu

  marinela ndreuПре 3 дана

  Kush e degjoj Boren tek 31:54 qe tha te perqendromi tek mevlani dhe ledjani 😂😂😂😂😂

 100. Alketa Alketa

  Alketa AlketaПре 3 дана

  Blerim 🌞👏👏👏👏👏 Je vertet burr

 101. Fiori Cili

  Fiori CiliПре 3 дана

  Arjan je shum i saktë