Mevlani përballë 3 vajzave, ja çfarë ndodhi sot në program - Përputhen, 21 Janar 2021

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on RSclub Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Коментара

 1. Liljana Preza

  Liljana PrezaПре дан

  Ledi cpate me Erin ishit bukur. Ta prishi mendjen M. Nuk te le Antoni kacurrel. Ketu do jemi Mendoje pak.Ok?

 2. Liljana Preza

  Liljana PrezaПре дан

  Ana ska qene ndonjehre llapazane dhe ia mbylli gojen Arbri.!Ana i di limitet dhe ska nevoje per Arbrin. PSE IKU? SE NUK E ARRINTE ANEN OK ? MOS IAA FUSNI KOT.

 3. Liljana Preza

  Liljana PrezaПре дан

  Po Jasmi, ishte bo e mire sot por pa edukate me Andin. Nuk flitet ashtu ne Tv. Ai eshte djale i mire i dashur shume sport jep pozitivitet. Ajo donte vemendjen e te tjereve. U zu kot me Saren.

 4. Liljana Preza

  Liljana PrezaПре дан

  Guxo dhe lufto. Kerko ndihme. Nuk eshte turp gjithmone nese e do e ndjen.po pres.

 5. Liljana Preza

  Liljana PrezaПре дан

  Ana ishalla kemi ndonje gje pozitive ne Prajm. Do Zoti.

 6. Liljana Preza

  Liljana PrezaПре дан

  Ana shyqyr qe se zgjodhi asnjera R. Do me vinte shume inat. Ai besoj do dilte per inat Nuk e di ta lexoj vetem e shikoj se bluan dicka eshte ne siklet se folli ashper dhe si do ta mmenaxhoje tani situaten!?

 7. Liljana Preza

  Liljana PrezaПре дан

  Ana letra ishte vertet suprize por nenkuptohej se kush ishte zgjedhja. Mua me lle pa fjale por dhe ne ankth. Shpresoj per mire. ZOTI ME JU. 💖💖💖

 8. saliji merxhan

  saliji merxhanПре 14 дана

  He moj Ledjana mos u ber kaq serioze aman mos e tepro.Ledina ka dike jashte programit dhe nuk jep as perqafime,ate perqafim qe i doli ne publik ka pas probleme me te dashurin e vet jasht programit dhe kishte nevoj per qetsim pushim.!!! Aty eshte ne prgram vetem per pak fam asgje tjeter ta mbani mend se kjo po aktron

 9. saliji merxhan

  saliji merxhanПре 15 дана

  Mos vdeksh kurr Arian konomi je i pa pare na shkrive kur i flet mevlanit e meson dhe au perseri eshte i trashe 😂😂😂😂😂 mendove gjith naten per Ledjanen kur erdh koha takimit te zuri gjumi. Gjunaf per Mevlanin qe su mesua si te sillet me nje femer 🤮🤮

 10. Albany Akakaka

  Albany AkakakaПре 21 дан

  O mevlan je djal as dhe me ledjanen shkon

 11. ARTUR BOJKA

  ARTUR BOJKAПре 24 дана

  Lajf emisjone per puthjen

 12. Ani Cani

  Ani CaniПре 26 дана

  Mevlan mavria 🤣🤣🤣

 13. Naser Quqalla

  Naser QuqallaПре месец

  QFAR VLERE KI O MEVLAN ma mir .e bo pompa se me te perqafu

 14. Sali Vebiu

  Sali VebiuПре месец

  King mevlani 💪💪💪💪💪💪💪

 15. Jona Lazaj

  Jona LazajПре месец

  I pa pare fare Arjan konomi o mevlane mavria hahahahahaha lot 🤣🤣

 16. MURATY UCEX OFFICIAL

  MURATY UCEX OFFICIALПре месец

  Faleminderit miqet e mi ju dua pafunde .. love all my friends ❤️🇦🇱🇹🇷🙏

 17. Mimoza Krashi

  Mimoza KrashiПре месец

  Mevlani esht i martu ne gjermani

 18. Gentjan Cerma

  Gentjan CermaПре месец

  Mere hiqeni ket melisen esht shum fallco ca i duket vetja ksajt bo si them un i thot mevlanit mos bo si boj un

 19. Ilir Muka

  Ilir MukaПре месец

  rsclub.info/life/video/pXqvptGiqYNlyr0.html

 20. Ilir Muka

  Ilir MukaПре месец

  rsclub.info/life/video/pXqvptGiqYNlyr0.html

 21. Ilir Muka

  Ilir MukaПре месец

  rsclub.info/life/video/pXqvptGiqYNlyr0.html

 22. Rigel Hoxhaj

  Rigel HoxhajПре месец

  Vk melisa me sindin jan me kokrat k...

 23. Eni Babeni

  Eni BabeniПре месец

  Bora para se te kalojme ne Reklam, po bejme nje Reklam 🤣🤣🤣

 24. Eni Babeni

  Eni BabeniПре месец

  12:26 kjo Melisa mos te flasi fare, se se shihte me Mevlanin

 25. Eni Babeni

  Eni BabeniПре месец

  10:46 Aman Mevlan se na e cpife... Njeriu eshte me vones por te pakten sillet ndryshe, tregon ndjese.... Cfare eshte kjo sjellje

 26. Eni Babeni

  Eni BabeniПре месец

  10:02 o zot kjo qaramane.... Po te ikje o vajze 🤣🤣🤣🤣🤯

 27. Eni Babeni

  Eni BabeniПре месец

  8:04o zot Mevlan behu i rritur, ngele si kalama ne Pubertet.... Te njejtat fjale klishe dhe menyra se si flet, jane te vjetra... 🤣🤣🤣 Tregohu si njeri we gjasme ke eksperienc

 28. Kristi Nasto

  Kristi NastoПре месец

  Use me like the "Emision Idiot" button

 29. dortmund dortmund

  dortmund dortmundПре месец

  Kur e shoh boren si me pa te tharmit e kosit

 30. Fredi Gogoli

  Fredi GogoliПре месец

  rsclub.info/life/video/haHRqZWLjZFnrLU.html

 31. Gajti 98

  Gajti 98Пре месец

  Tea ka 5 muaj me Andin e spo puthen njeher, ndersa Ledjana duhet me e perqafu Mevlanin se kan qef kto. Hej zot i modh 🙄

 32. Aleksandros Zisiz

  Aleksandros ZisizПре месец

  Ledjana nuk me duket vajez qe ka turp per te dhen nje pèrqafim mendoj se ka dica nga jasht

 33. Gjon Dokaj

  Gjon DokajПре месец

  I lutem preduksjonit te porosise farmaci se Melissa po' plas nga gjelozija e mevlanit do pije ndonje fotoksin prandaji most len te hyn ne farmaci

 34. Giovo Nika

  Giovo NikaПре месец

  Pershendetje produksjoni. Dua te jap mendimin tim! Tea eshte e jashte zakonshme.. femer NUBILE.

 35. Kalem Malo

  Kalem MaloПре месец

  O mevlan mbylla gojën asai magjistreckës

 36. Klodi Tafa

  Klodi TafaПре месец

  Duhe te futen vajza te rea se melisa -ana-sindi jan vetem per shou jan ber mendje medhaja

 37. Pullumbesha Ahmeti

  Pullumbesha AhmetiПре месец

  BORA PLASI XHELOZIJA NUK KA KUPTIM MIR DHOT MEVLANI

 38. WeSpeak Football

  WeSpeak FootballПре месец

  kuku kur flet edhe sindi qe lun me kukulla hhahahahaha iqr ne vorr kares

 39. QAZIM HOXHLLAKU

  QAZIM HOXHLLAKUПре месец

  Ti e ke msu bora tflasi kshu moj kuder

 40. Albania

  AlbaniaПре месец

  Ca kalamajsh cou perqafoje haha ikni mer legena shifni veten tuaj

 41. Mikael Mikael

  Mikael MikaelПре месец

  Live in wafi area not in karama

 42. Astrit Cela

  Astrit CelaПре месец

  Kur Melisa thotë kamë respekt vota kundër teje të ikje nga misioni megjithë ato 2 të tjerat me ledjanën ti

 43. Mevlide Veliu

  Mevlide VeliuПре месец

  e keni mbushur emisionin me Reklama , a pranoni edhe reklama te pants "ALWAYS" 😂😂

 44. Laureta Shamolli

  Laureta ShamolliПре месец

  Qekjo melisa ma e pa e dukatë se shqipja don me dalë 🤦‍♀️🤦‍♀️

 45. Edi Musollari

  Edi MusollariПре месец

  ALLAHU JU RUAJTE

 46. Edi Musollari

  Edi MusollariПре месец

  MEVLNI ZDI TE DALI ME VAJZAT AS RESPEKT NUKE KA GUAN E DASHURON DHE E MBRONE JO ASHTU SI ME URDHER OOO NJEREZ BEJE KETE BEJE ATE

 47. Diella Durgaj

  Diella DurgajПре месец

  Mevlani tamam mashkulli shqipetar qe fyen vajzat turpppppp

 48. Martin Cani

  Martin CaniПре месец

  😂😂😂😂😂ndoshta arjani ka si te keq

 49. Katalea Lea

  Katalea LeaПре месец

  O Melisa aman ca je ca te duket vetja ti je fmi Lediana bravo ma e mira je mos ta ni se ca thojn

 50. Katerina Papajorgji

  Katerina PapajorgjiПре месец

  keto takimet e ledjanes jan shum boring shum te nevericme 🥱🥱🥱

 51. stela saliaj

  stela saliajПре месец

  Kjo Ledjana duket sikur ka nje lidhje jasht e ka bere fjale me te dashurin qe tmarin fam dhe ai nuk e le ta prekin me dore aty. 'jo sjam une tip kshu' Ledjana zemer ti jo se nuk je tip kshu por je komplet mosmirnjohese ndaj Mevlanit. Je shume fallco zemer duket qart per cfare ke vajtur aty por tpakten shtiru bukur jo ashtu hajd tscüss

 52. Roberto Bushi

  Roberto BushiПре месец

  Tea dhe Andi kan hedh rrenje ,s'shkulen me qe aty!!

 53. asioe kiou

  asioe kiouПре месец

  Melisa: bla bla bla bla🥴🥴 Une: spo del nje arber tjeter me qetsu dhe melisen sic u qetesua ana... Arjani:dua nje takim 4 min me mevlanin😎🤣🤣

 54. Florika Vrushi

  Florika VrushiПре месец

  Melisa harroj veten kur erdhi ne programm i hodhi fundin Fatjonit dhe e futi ne sherr me Anen1 E la fatjonin e filloj me Mevlanin po rrota kthehet mbrapsh

 55. Kosova Gaming

  Kosova GamingПре месец

  41:03 e qeshne djallzore

 56. Emelda Poda

  Emelda PodaПре месец

  Arjan Konomi mos vdeksh kurre🤣🤣

 57. Dario Dario

  Dario DarioПре месец

  Andi iri vin nga nje kultur Amerikane ku ndahen nerzit me shtresa ku GETOT ne dasem te çiftit i ftuari i thot nuses nqs nuk ndihesh mir me dhendrin ja jam un ketu ne lokal,bar,kafe,rruge e tj por Andi duhet te kuptoji nje gje ze nuk jan te gjith GETO ti presin bolet njerzit Andi ti varin ne ball.

 58. Bamib

  BamibПре месец

  Gjith kohës mevlani më duket shum patriakal. Është shembulli konkret i pjesës dërrmuse të rinis. Arjani si gjithmon një shpjegim me pak fjal po të sakt. Ndërsa lediana se vë pikën mbi i, mevlan ledjana tenxherja kapqkun

 59. asioe kiou

  asioe kiouПре месец

  Melisa: bla bla bla bla🥴🥴 Une: spo del nje arber tjeter me qetsu dhe melisen sic u qetesua ana... Arjani:dua nje takim 4 min me mevlanin😎🤣🤣

 60. Leonora.aronoel Leonora arnoel

  Leonora.aronoel Leonora arnoelПре месец

  O Sindi o mikroskopike

 61. Lala Lim

  Lala LimПре месец

  I got second hand embarrassment from watching this

 62. Ghenty Dj

  Ghenty DjПре месец

  Pa thene Pershendetje Bora, direkt te komenti 3 une...

 63. DENIS &

  DENIS &Пре месец

  It's a very hard to find the the persons like Mevlan I'm not saying the They're not good .Mevlan It's very natural person who doesn't know how to make Himself good he always though the true It's hard to find and these days people Like him ..

 64. Jonida Balla

  Jonida BallaПре месец

  I er if kehf keh key 😂😂😂😂

 65. Jonida Balla

  Jonida BallaПре месец

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️👌👌👌👌👌👌👌👌💍💍💍💍💍💍💍💍😎😎😎😎😎😎😎😎🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰💋💋💋💋💋💋💋💋

 66. Jonida Balla

  Jonida BallaПре месец

  Jrhf jrur hthr htyt ❤️❤️👌🥰👌💍🙏🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🥰🥰❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️👌👌👌👌👌👌👌👌💍💍💍💍💍💍💍💍🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏😎😎😎😎😎😎😎😎

 67. Iva Godole

  Iva GodoleПре месец

  O Idioteni Mevlani eshte me i miri mojjj

 68. Suela Kolpepa

  Suela KolpepaПре месец

  Shihet dita qe ne mengjes. 1 ore eshte shume te presesh, mbasi nuk kishte ndonje aksident.

 69. Lego Fun World

  Lego Fun WorldПре месец

  Kjo Bora nuk mbush, i ben kaq presion Ledianes.

 70. Xhylsym Kastrati

  Xhylsym KastratiПре месец

  Melisa sasht tuj dit mo qfar flet...Loko brava je maj miri.

 71. xhensila kostreni

  xhensila kostreniПре месец

  Melisa .. femra e pa cip qe gjat gjith kohes qe flet mevlani vetem qesh me ironi dhe flet me ironi nje femer qe nuk di te respektoj aspak

 72. Erdi Inihash

  Erdi InihashПре месец

  Per kto femna duhet ti lesh ter naten te presin sjan te rena nga hena ,

 73. Ardita Swift

  Ardita SwiftПре месец

  Mevlan mavria ahahhahahahha....

 74. Ervin Hyskaj

  Ervin HyskajПре месец

  Ca jan kete lloj keshtu me jan merzitur , nuk jan me per tu par nji emisjon shun fallco

 75. Xhesika Lamthi

  Xhesika LamthiПре месец

  Nuk e di pse mendoj qe fatjoni e ka pas fjalen per( Melisen e Mevlanin. )

 76. Best Music

  Best MusicПре месец

  rsclub.info/life/video/Z56ar72XhHuCycs.html&start_radio=1

 77. aleks aleks

  aleks aleksПре месец

  Shum shkojn melvani dhe ledjana

 78. Celular Line

  Celular LineПре месец

  Te kisha qen nga mevlani tashi do te pshurja ne vesh melisa

 79. Celular Line

  Celular LineПре месец

  Oooj melisa me te fut ke personat me ngjyr nuk dallon fare u bone dhe ti me bo pordh shko aty ke cani bo nai lek aty se per aty e ke vendin

 80. Celular Line

  Celular LineПре месец

  Dhe sindi qa ka ra 7 kilogram se ka hy me punu me kazem zhgaravin dreqi

 81. Celular Line

  Celular LineПре месец

  Ca ke oo melisa ca bon si gore aty se nuk te permendi kush emer

 82. Call Me The police

  Call Me The policeПре месец

  Ju njerez qe komentoni ktu te hiqni stresin Zoti jua shperblefte. ❤

 83. Kaci Kaci

  Kaci KaciПре месец

  Jeni martuar

 84. Punta Cana

  Punta CanaПре месец

  Karagjoz njeri se nuk e meriton fjalen burre. Njeri qe nuk te shikon ne sy, i pa bese.

 85. Belkisa Shehu

  Belkisa ShehuПре месец

  Na duhet Mir takim mes arjanit dhe mevlanit.

 86. indrit tabaku

  indrit tabakuПре месец

  Mevlan je nr 1

 87. suelina suelina

  suelina suelinaПре месец

  Andi dhe Tea na hapen barkun si "opinionista"...

 88. Romina Hoda

  Romina HodaПре месец

  Ky Almendi eshte shume vari borën.

 89. Kinder the Love

  Kinder the LoveПре месец

  Fjalia e Melises : " a e ke seriozisht ti " = Monoton 😵

 90. Leonard Ziberi

  Leonard ZiberiПре месец

  Mevlan ma i forti #Kingu I #Kingave

 91. Gresa Krasniqi

  Gresa KrasniqiПре месец

  Melisen edhe Sendin per veshi i kisha kap edhe i kisha nxierr jasht nga emisoni shum llafazane

 92. Michela Tare

  Michela TareПре месец

  Po pusho moj nje puntat o melisa qepe gojen pakten nje puntat na le tmarin veten vesht te tona se tr vje anash papagali 🤦🏻‍♀️

 93. Durim Morina

  Durim MorinaПре месец

  Qfar meshkuj të dobt që e ngritin ket kudër melisen Bravo Loco je I madh Loco apo Elvis respekt

 94. Arkid Kid

  Arkid KidПре месец

  From Ana1 qe e dinte qe Fatjoni i bente qellimisht per te gjerat, tani kaluam te Melisa me Mevlin

 95. Tepelena Tepelena

  Tepelena TepelenaПре месец

  Liqeni ket melisen dhe sindin se na happen barkun

 96. ela gashi

  ela gashiПре месец

  do bejn dhe femij tea dhe andi dhe perseri do thon sjemi akoma cift 🙄🤣

 97. Albert Coli

  Albert ColiПре месец

  Shume bukur

 98. Sport Live Stream

  Sport Live StreamПре месец

  Melissa e ka te kenga se ka shku gati 1milion per pak kohe😅😅😅

 99. Letim Seferi

  Letim SeferiПре месец

  😀

 100. Letim Seferi

  Letim SeferiПре месец

  😀

 101. gerta hoxhaj

  gerta hoxhajПре месец

  Tea na cave trapin