Tronditëse; Antonela shpërthen në lot, historia e rëndë e jetës së saj ​- Përputhen, 22 Shkurt 2021

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on RSclub Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Коментара

 1. Qazim Bryli

  Qazim BryliПре 4 дана

  Qysh nuk keni palloma ne studio. Aty qan vajza lot deti. Dhe kerkush nuk vjen me nje pallom qe ti fshin lotet

 2. Devο Boom

  Devο BoomПре 4 дана

  Shiko atdheu 😂😂😂😂😂😂

 3. Platon Nikaj

  Platon NikajПре 4 дана

  🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺

 4. Platon Nikaj

  Platon NikajПре 4 дана

  😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😛🥺🥺🥺🥺🥺🥺

 5. Platon Nikaj

  Platon NikajПре 4 дана

  Po me vine gjyna per antonelen gushellime antonela

 6. Fadil Brava

  Fadil BravaПре 5 дана

  vuatjet e shqiptareve kur nuk zhduken pos qendro e fort

 7. Dorian Ju

  Dorian JuПре 6 дана

  Forca Antonela me bere te qaj moter

 8. Entiol Kaseja

  Entiol KasejaПре 6 дана

  Sa prekese historie antoneles kjo eshte nje histori e forte grate shqiptare jane shume te forta 😭😢🥺me beri per te qar

 9. Kastriot Loshi

  Kastriot LoshiПре 6 дана

  Mi

 10. gioyu comi

  gioyu comiПре 7 дана

  Sa mu dhimse moj Antonele, me bere me qa ......

 11. adnant pali

  adnant paliПре 7 дана

  Sa i kishte shku nji fustan nga koko mama kids Atdheut me ato flok 🤷🏻‍♂️

 12. Aviation Fans Albania

  Aviation Fans AlbaniaПре 7 дана

  Nuk e di por kjo Antonela eshte super femer , që në fillim e kam dashurua nga ekrani, eshte bukuroshe por ka një energji Asht tip edhe pozitive , ka shaka , edhe të vlereson kur e meriton ! Me pak fjale yll!

 13. Jonida Balla

  Jonida BallaПре 7 дана

  👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👊👊👊👊👊👊👊👊

 14. gioyu comi

  gioyu comiПре 7 дана

  Allahu ta jekt Meeting e Babes 🙏

 15. Jonida Balla

  Jonida BallaПре 7 дана

  και η ❤️μεξρ ❤️κ ευ ξρη νρ ❤️ξφξτθ ❤️η Δ ξδ η ευ η ❤️ξεξτ ξε ❤️η ευ ξδ ντητ ❤️η ευ ηρ βδηδ η ευ ξδ ξδ ❤️❤️❤️❤️👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌💝💝💝💝💝💝💝💝

 16. dini Elezi

  dini EleziПре 7 дана

  atdheu si mirija ni kojshi e kam hahahahahakoka ba sot

 17. dini Elezi

  dini EleziПре 7 дана

  ju nda fryma mevlani mos e ler te bej reklama hahahaha

 18. Jonida Balla

  Jonida BallaПре 7 дана

  καλέ Κρήτη βρητ βρητ βρητ βρητ βρητ βρήκε βεηρηφ βρη ξρξηρ ξρυθτ ηρηρη ξεηδ νυκτί βρητ ξυθτ βρητ ηεξρξρ βρητ ήρθε ξρυθτ βρητ βρητ βρητ βρητ βρητ η ξεξτ η ευ ηρ βρητ νρξττ κιτ ήρθε κριθεί ντητ ντητ ντητ ντητ κρκρξρ νρ μεξρ ξεξτ βρητ βρητ βρητ ξρη ντητ ήρθε κρίνε κρξτ κγξτιρ βρητ βεηρηφ ήρθε βτηε βρήκε βρητ ντητ ήρθε ντξξτητ βρητ νηε βεηρηφ βρητ ξρη ηρηρη νηε κ ευ ξδ μ ευ ξυ δ ηεξρξρ βεηρηφ κρ καλά καλά μεις μελά μ ε ξδ μ ευ ηρ βρητ η ευ βρητ βρητ βρητ Κρήτη βρητ βρητ βρητ η ευ ηρ βρητ βρητ νρξ ξρη βγήκε βρητ ηρηρη ντητ ξρη

 19. Abc Def

  Abc DefПре 7 дана

  Jasmina femre koti

 20. Naxhi Naxhije

  Naxhi NaxhijeПре 8 дана

  Moden e leshit

 21. Naxhi Naxhije

  Naxhi NaxhijeПре 8 дана

  Qfar pantallona pordhe ne bor ka vesh tru peshku

 22. anxhela love

  anxhela loveПре 8 дана

  😭😭😭😭😭

 23. Andre TxT

  Andre TxTПре 8 дана

  E urrej kete emision me gjithe shpirt por ama bravo Antonela qe tregove dicka aq intime dhe tregove nje copente vetes, dije qe ka shume vajza dhe gra qe akoma vuajne dhe pasqyrohen prej teje.

 24. Erga Erga

  Erga ErgaПре 8 дана

  CESHTE KJO MOS RESEPEKT NDAJ FAMILJES PRIVATSIS, PER PAK FAME,PERSE I KERKOJ TE NDAJ MOMENT PREKES DHUNA SESHTE GJE E MIR TA NDAJ ME JU PUBLIKIN,NDERGJEGJE PAK JU LUTEM,NDERKOH ME LOT E SHKRUAJTA KET KOMENT

 25. yuoop noke

  yuoop nokeПре 8 дана

  fmit edhe mvjen shum keq qe e kemi perjetu po silluni mir duani njeri tjetrin te pakten

 26. dor aceari

  dor aceariПре 8 дана

  Eshte shum e vertet qe femijet qe kan jetuar dhun ne familje behe shum te zot jan te fort cajne ne jet

 27. PASHUKU BERISHA

  PASHUKU BERISHAПре 8 дана

  Historia e antoneles esht nje histori rreth qethese Na bere te kthehemi vite mbrapa ne koh Dhe srz na perlote te gjithve Me historin tende antonela Uroi tjesh e fort dhe ti besh ball cdo sfide qe te sjell jeta Ashu siq je ne studio krejt pozitivitet

 28. Mirjana Xhaferaj

  Mirjana XhaferajПре 8 дана

  A more Antonella na preke me.kte histori.. vajzat e bukra te zgjuara te shkathta ce duken sikur skan asigja kane gjithmone dicka ce e ruajn ne zemer qoft e mire apo e keqe ..imagjino sa vuajn femrat shqiptare😭😭😭😭

 29. mimi Meha

  mimi MehaПре 8 дана

  Se pe ndjej

 30. mimi Meha

  mimi MehaПре 8 дана

  Allahu ta jekt Meeting e Babes 🙏

 31. Mimmo Relax

  Mimmo RelaxПре 8 дана

  Erlindi: shpreh nje deqir Jasmine: ishallaaa ishallaaa boj ni giveaway tfort 🤣🤣🤣

 32. Esat Bellova

  Esat BellovaПре 8 дана

  edhe djemt mu duken te prekur ne ate moment

 33. ele ele

  ele eleПре 8 дана

  42:06 Andi:Po jasmina Po Jasmina:Po andi Po My mind:Po k@ri po

 34. TiTAN Online

  TiTAN OnlineПре 8 дана

  Nuk e fajsoj babain e Antonelës Sigurisht se edhe ai ka pas problemet e veta ....!

 35. blackpink bts

  blackpink btsПре 8 дана

  U preka shume

 36. Nora Mustafa

  Nora MustafaПре 8 дана

  Jan ba femrat si lopt pazar qe i prek gjdo blers 🤣🤣

 37. Evelina Aliaj

  Evelina AliajПре 8 дана

  Antonela eshte vajze emir jeta ka sfida ka dallge ❤❤🙏

 38. Kejsi Nurce

  Kejsi NurceПре 8 дана

  Antonela, edhe pse komentet negative qarkullojne per ty, ti gjithmone do te ngelesh e preferuara ime! Te lutem behu e forte sepse une dhe te gjithe suportuesve te tu na duhesh te te shohim ne ekran te lumtur,te qeshur dhe mbi te gjitha te forte! TE DUA SHUME😊♥️ Like te gjithe per te suportuar Antonelen!!👍 👇

 39. Ai Cuni

  Ai CuniПре 8 дана

  Ky andi esht si shimpaze ca i pelqejn ktij ,shif mer c kok q ka me 2 ndarje🤦‍♂️

 40. Olti Vlora

  Olti VloraПре 8 дана

  Bravo mevlani

 41. Sams Unlocked

  Sams UnlockedПре 8 дана

  Nje histori qe e kemi perjetu shum familje shqiptare por ka nga ato qe e kan perjetu deri ne fund qe ka pas edhe vrasje po ka edhe sot familje qe i dhunohet nena ku dhunohen fmit edhe mvjen shum keq qe e kemi perjetu po silluni mir duani njeri tjetrin te pakten

 42. Ilire Kovaci

  Ilire KovaciПре 8 дана

  Atdheu nuk e ka vendin aty me dergonje dikun ne cirk

 43. Dj Rumba Mix Dj

  Dj Rumba Mix DjПре 8 дана

  Respekt Vajz ty dhe Familjes tende e posaqerisht Respekt shum te madh per Maman tende e cila me gjith mundin dhe sakrificen e madhe ju ka rritur e ju ka ofruar te gjitha gjerat qe juve ju kan munguar. E kemi Historin e ngjajshme te Familjes kshtu qe dhasht Zoti e Burrat e sodit mos t'sillen keq me Femren shqiptare po ta Respektojn e ta duan ma shum se vetveten . Ju uroj Shendet ty dhe Familjes tende 🥰👍

 44. Bes Bau

  Bes BauПре 8 дана

  ERLINDI NA QENKA SENSITIV😂😂😂😂😂😂😂😂PSIKOPAT UN DOT THOJA.. PO JASMINA QENKA FEMER PA FIJE KARAKTERI.. SHUUUM MIRE JA BERI ERLINDI ME "PUTHJEN" 😂😂😂😂NE VESH E PUTHI.. PSIKOPATET KSHTU SILLEN SI ERLINDI.. FEMRA I THOT PUTHEM DHE ERLINDI E PUTH NE QAFE😂😂😂😂😂😂😂😂😂 UN TE ISHA NJE FEMER KURRE NE JETE SDOT KISHA DALE NE TAKIM ME ERLINDIN.. ME CDO TJETER PO.. OOOO ANDI, PO IK MOR DJAL NGA JASMINA.. FEMER PA FIJE KARAKTERI QENKA KJO FEMER

 45. Bes Bau

  Bes BauПре 8 дана

  JASMINA 🤦‍♀️🤦‍♀️😂😂😂😂KJO VAJZE QENKA TOTAL HAJVANE FEMER.. BOAAAAA.. PO SI MUNDESH SI FEMER TE PERPUTHESH OSE TKESH PELQIM PER ERLINDIN????? 🙈🙈🙈🙈🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️TI THEM AKTOR DOT ISHTE NJE VLERSIM, ME MIRE DO TI SHKONTE PSIKOPAT MASHKULL.. PO KTA VAJZAT SHQIPTARE ME DUKET SE JU PELQEJN PSIKOPATET.. PASTAJ DALIN DHE VAJTOJN.. OBOBO CME GJETI MUA ETJ.. A PAK DJEM TE MIRE KA ATY NE EMISION QE TI TE ZGJEDHISH ERLINDIN?? 😂😂😂😂😂😂MERE MERE SE DOT KNAQ ME PRALLA.. PREJ SOT E KAM KUPTUAR SE MEVLANI SINQERISHT ESHT NJE DJAL SHUM I DREJTE DHE SINQERTE.. ANTONELA ME DUKET SE PASKA PERVOJE DHE NDJENJE TE SHEH KUSH CKA ESHT.. MEVLANIN GJITHMON E KAM KRITIKUAR PADREJTSISHT.. PO TASH E KAM KUPTUAR SE ESHT NJE DJAL SHUM I MIRE.. ANTONELA MBAJE MEVLANIN SE DJAL ME TE MIRE NE PERPUTHEN SDOT GJEJSH.. HARROJ TE TJERET.. ERLINDIN AS MOS E LLOGARIT FARE SE ESHT NJE MASHKULL PSIKOPAT.. KOHA DO TA TREGOJ.. JASMINA ESHT NJE VIKTIME QE AS VET SE DI SE ESHT NJE VIKTIME E ARDHMSHME..

 46. new pop smoke

  new pop smokeПре 9 дана

  😂😂😂😂😂😂

 47. Arsen Billa

  Arsen BillaПре 9 дана

  😰😰😰😰😰😰😰

 48. Terezina Pepdjonovic

  Terezina PepdjonovicПре 9 дана

  Shum e vertet ato qe po thot por Antonela ka nje Mama tw Mrekullushme

 49. Arsen Billa

  Arsen BillaПре 9 дана

  Po kush e ka dhimjen me te madhe ka buzeqeshjen me te bukur dhe ket ta dini

 50. Dua Fans

  Dua FansПре 9 дана

  Si ka mundesi qe BORA s kishte bere make up sic ben zakonisht pikerisht sot? Nuk besoj se historia e Antoneles ishte e degjuar per here te pare nga bora dhe produksoni.

 51. Dardania Sacra - Kosova

  Dardania Sacra - KosovaПре 9 дана

  Mendoj qe Nuk tregohen keto histori ne kete Emision

 52. Inoba 215

  Inoba 215Пре 9 дана

  كاش عرب ولا جزايريين هنا 😂😂 واش من لغة هذي

 53. Mimi Be

  Mimi BeПре 9 дана

  U mbet Andi gjat gjithe kohes tu korrigju: "Jasmin e ka emrin". 49:15

 54. Doda

  DodaПре 9 дана

  Nje vajze e rritur ne dhune,nuk mund te jet kaq arrogante ne sjellje...nuk perputhen kto dy gjera.. Boll me broçkulla 🤫

 55. kristjan Truja

  kristjan TrujaПре 9 дана

  Po eshte shume prekese se preku dhe gjyshin tim kur e pa

 56. Lalaland Lalabla

  Lalaland LalablaПре 9 дана

  Qikjo osht TRAUM qikjo osht kur hek njeri qekjo o jet e fshtirr jo e Malises qe bullizojke Ledianen e kajke per bullizem. bravo Antonela tedua.

 57. Ponja Fier

  Ponja FierПре 9 дана

  Antonella bravo i ke ndenj mamit pran i keni kaluar bashk . Gezohem qe tani jeni mire

 58. Sara Italy

  Sara ItalyПре 9 дана

  Me takum te ekzagjiruar nuk kisha pare deri tani

 59. Matilda Dani

  Matilda DaniПре 9 дана

  Ne kete pjes qe po tregonte Antonela kam vuajtur dhe une po si historia antonelese😔😔😓😓😓

 60. wnnalis cioov

  wnnalis cioovПре 9 дана

  nga prindit e vet prandaj antonela te shkruja se u preka dhe un sa mosha jote kam qen 14 po tash jam 16 shpresjoj qe ta kaloj kete zoti esht I madh respket

 61. serveti 007

  serveti 007Пре 9 дана

  Si te bohesh titulli i vidjos part 405730

 62. wnnalis cioov

  wnnalis cioovПре 9 дана

  Shumica e ktyre jan të ardhur nga fshatrat dhe i duket Tirana Si Hollywood, duhet të jesh shum i dëshpëruar për fam të dalësh në ktë lloj emisjoni.

 63. Albana Alijiii

  Albana AlijiiiПре 9 дана

  te gjith qeshen me problemin tek pantollat e erlindit 😅😂

 64. Bes Bau

  Bes BauПре 9 дана

  OH JEEEE.. PO A ZGJIDHET KY DJAL ERLINDI PER NE TAKIM?? MA MASHKULL HAJVAN SKAM PA KURRE.. SHYQYR ZOTIT QE SJAM JASMINA NE KET MOMENT.. ME MIRE TE MARISH ART THADHEXHIUN SE KET MAJMUN ERLINDIN

 65. Besar Ibrahimi

  Besar IbrahimiПре 9 дана

  Hiqeni Erlindin ai eshte i doobet per ket program po sillet si Gangster ne fillim bente me Tean si femij kaluan 1 muaj be gangster

 66. Eni Babeni

  Eni BabeniПре 9 дана

  39:41 ku ke mend ti o Sindi aman 🤢🤢🤢🤢🤢🤢

 67. Eni Babeni

  Eni BabeniПре 9 дана

  34:10 sa rendeso i jep vetes kjo kukcka Sindi

 68. Liljana Preza

  Liljana PrezaПре 9 дана

  Ana ,, guxo thyje murin qe te ka zene syte dhe zemren.mos ki krike.s Ai eshte i pregatitur per jeten i ka te gjitha ne terezi qe ti te jetosh zonj. I TA THA. pett nga ty ngrohtesi. Kuptoje.

 69. Eni Babeni

  Eni BabeniПре 9 дана

  14:17 aman o Sindi se na hape barkun 🤢 🤢 🤢 si gjithmon me ofendime

 70. bedri ameti

  bedri ametiПре 9 дана

  tu eshiku biesden e antoneles tu qajat me ze e me lot me erdhi shum shum kec per ngjarjen shum si popelle kemi vujt ne shum sende nvaret nga situatat por nje xhe te keni dhe te dini kush ika prindritn ndgjojni respktojni duani dhe pci familje te bukur te bashkume dhe famlje te mir se kujt imungon njeri prid apo pridrit edin cfr demthon mungesa e pridridve

 71. Elisa Bazelli

  Elisa BazelliПре 9 дана

  Na i shpifet me kte erlindin mu thyeee ekrani😵tip i peshtirrrr

 72. George Xhumari

  George XhumariПре 9 дана

  Nuk me vjen turp te them qe kam qare . Dhe u permallova me teper kur kujtova se c na thote Zoti Krisht .Duajeni gruan sic deshi Krishti Kishen. Jeta nuk eshte e lehte .por a Kemi te drejte ne Burrat qe ti leme femijet tane me kaq Dhembje .me kaq trauma .Keta te rinj qe ne i duam qe jane E Ardhmja .Gjeja me e bukur qe ka Shqiperia . STOP DHUNES NE FAMILJE .FAMILJA ESHTE E SHENJTE JO VETEM PER PJESETARET E SAJ POR EDHE PER SHOQERINE .MADJE EDHE PER ATDHEUN Qendro e Forte Antonela .Are many of us who Love you and wont you to suceed .in your Life and in your Future

 73. Arsim Fazliji

  Arsim FazlijiПре 9 дана

  Andi:qoftë hera par👉 që pajtohem me ty Ana.😅😅😅

 74. Eduart Cenaj

  Eduart CenajПре 9 дана

  Antonela esht ferma ma reale aty me ka prek shum 😭😭😭😭

 75. Arsim Fazliji

  Arsim FazlijiПре 9 дана

  Atdheu dhe Erlindi si ato Plakat te Kapixhiki,duke fol ne Vesh.😜😜😜

 76. SimpleThingsMatter.

  SimpleThingsMatter.Пре 9 дана

  Shumica e ktyre jan të ardhur nga fshatrat dhe i duket Tirana Si Hollywood, duhet të jesh shum i dëshpëruar për fam të dalësh në ktë lloj emisjoni.

 77. eu euBabos

  eu euBabosПре 9 дана

  O antonela dhe ne kemi si I historija jote dhe un isha e vogl kur ndhone kot dhe tashi jam ne franc dhe mami ime keshtu ka vuajtur sepse mami ime nuk kishte mbshtetja as nga prindit e vet prandaj antonela te shkruja se u preka dhe un sa mosha jote kam qen 14 po tash jam 16 shpresjoj qe ta kaloj kete zoti esht I madh respket

 78. Elvis Prendi

  Elvis PrendiПре 9 дана

  O Erlind o garrrrr hoqe syzet te erdhi goja ty Pupupupu qr u bo me 70 k followers e u rriten vesht

 79. Ardian Janura

  Ardian JanuraПре 9 дана

  STOP dhunes se familjes Shqiptar! Shikojini lotet e kesaj vajze! Ajo perfaqeson nje pjese shume te madhe te femijve shqiptar qe kane perjetuar ! Nuk jane vetem jete nenash te shkaterruara jane breza te shkaterruar! Femije qe rriten me friken se dikush do vej dore mbi ta dhe qe u duket normale nje jetese e tille! Bravo Antonela qe pate kete Kurajo!

 80. Galane Galania

  Galane GalaniaПре 9 дана

  Stop dhunes ne familje ne qfardo drejtimit qe te jet ..dhe ju bani kujdes qe komentoni se ekziston dhe karma kaq po them un kush e kuptoj e kuptoj .rrespekte te veqanta moter antonela .trujt i madhi zot ty e qa ke per zemer 🙏🙏🥰❤

 81. NOKU

  NOKUПре 9 дана

  Andi leje ket Jasminen vlla se nuk esht per ty..

 82. Kleidi Isufi

  Kleidi IsufiПре 9 дана

  Ajo ishte e cudicme

 83. miran shehi

  miran shehiПре 9 дана

  Sedi sa kam qare,antonela te jap fuqi.

 84. Emanuela_ Helsinki

  Emanuela_ HelsinkiПре 9 дана

  Sara zëmër sa e mirë je qe i dhe përkrahje shpirtërore Antoneles dhe e puthe, Sara qofsh vajza më e lumtur në botë.

 85. Demirel Shtaro

  Demirel ShtaroПре 9 дана

  Kta jane kryerropqira . Ta mendosh pak as nuk u plas fare per hallin e asaj . Thjesht duan te bjne lajm 10000% i sigurt se fundja gje nuk i zgjidhin . Madje sa filloi tha dua te ndalem te antonela medemek ajo te tregoj historine e saj te dhimbshme ne tv , pastaj i kerkon si me miresjellje ta ndaj me ne historine e familjes se saj . Ore jane emison rropqirash per lajm e klikime i shtyne te flasin ato se fundja skane pse e bejne publike historine e jetes aty . 🤮🤮🤮🤮

 86. Erti Skenderi

  Erti SkenderiПре 9 дана

  O Erlin nenen nvrim😂

 87. Clash Kings

  Clash KingsПре 9 дана

  😂😂😂😂😂😂😂😂 Atdheu skam eksperienca un Arjan, dy te dashura kam pas. 🤦‍♂️

 88. shima shima

  shima shimaПре 9 дана

  Hahahah Ik ore

 89. Eriselda Merka

  Eriselda MerkaПре 9 дана

  😢😢😢😢

 90. Petrit Caca

  Petrit CacaПре 9 дана

  Ca llape kjo bora

 91. Klodian Gega

  Klodian GegaПре 9 дана

  Antoneta..jeta vazhdon..edhe dua qe javen tjetet te dua te qeshur..jo keshtu..klm..fat ne jete

 92. Land Land

  Land LandПре 9 дана

  A vetem mu mdel ajo "viza e zez" te ekrani pas arjanit apo me esht prish tel mu????!🙄

 93. Tony Negredo

  Tony NegredoПре 9 дана

  Juli esht esht legjend .....

 94. Test Test

  Test TestПре 9 дана

  Juli i madh a jeni gati per treshe dmth po tall rakun me te gjith dhe skuptoin asi gjo juli je i madh (ironik )duhet shum per te kuptu ty ato qe jan aty ,per mendimin tim jan zero

 95. Monda Delija Pjetri

  Monda Delija PjetriПре 9 дана

  🤩❤️🤩

 96. Ekrem Maksuti

  Ekrem MaksutiПре 9 дана

  Antonelen duhet ta kuptojme nje edhe njehere nje familje si shume te gjithe shqipetareve ,dne shqipetaret jemi shume te forte moralisht andaj Antonela nje mesazhe per ty sikurse edhe per mua dhe atyre te cilet kane nje femijeri te veshtire ngase une mund te them vetem nje se edhe mua me vdiq babai ne moshe shume te re kur une i kisha vetem 4 vite e motra lindi 2 muaj pas vdekjes se tij ,Nena ime su martua kurre me ,na rriti me shume mundime por kurre sja kam pare lotin ne sy te saj andaj jam shume mirenjohes naga te gjithe njerezit qe me respektuan jetim kam respekt nga migjallaret, dajte e mi me mbare farefisi mbare njerezit te cilet i dua,Nje mesazh Antoneles dhe mbare jetimave shpresoj qe NENAT e tyre te jene me te lumturat RESPECT mbare NENAVE SHQIPETARE .

 97. love life

  love lifeПре 9 дана

  Antonela je nje femer e fort ❤️❤️

 98. Uka Orsi

  Uka OrsiПре 9 дана

  STOP DHUNËS NDAJ FEMRAT DHE BURRAVE ⛔⛔⛔

 99. Celik Alla

  Celik AllaПре 9 дана

  Omg qetsohu stop dhuness n familje bobo ca nk bohet o zot

 100. apoorvarare TV

  apoorvarare TVПре 9 дана

  rsclub.info/life/video/oWzQg6SugI6GvL0.html 👈👈👈👈👈👈

 101. Arta Prendi

  Arta PrendiПре 9 дана

  Bravo antonela nuk esht turp te tregosh te verteten 💫💫💖💝💓💗💞💕🌹⚘🧡💛💟❤❤

 102. Celik Alla

  Celik AllaПре 9 дана

  M vjen shum keq antonela vazhdo perpara jeta kshu esht skemi ca m bo 😭

 103. Malbora Algjoni

  Malbora AlgjoniПре 9 дана

  Po Atdheu çpati me floket kshu 🙄🙄

 104. Linda linda

  Linda lindaПре 9 дана

  Andi:Po jasmina po Jasmina:po Andi po Une:po te degjeneruar po